SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w kolanach dlaczego?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
Witam zaczely sie u mnie dziwne bole w zewnetrznej stronie stawu kolanowego.ja troszke rozjasnie jak mi sie to zaczelo.Bylem na obozie kondycyjnym gdzie bylo duzo biegania i pewnego dnia po przebiegnieciu trasy 30km.zlapal mnie bol wlasnie w prawej nodze, podejrzewam ze to od stawu a napewno to nie rzebka.Nie moglem nawet chodzic i zginac nogi ale tak do 2 dni po czym moglem spokojnie chodzic.pozniej przy jakims trrningu pojwil sie ten sam objaw na lewej nodze i czasami wystepuje a w prawej tylko troszke cmi. Ostatnio przebieglem sie przed treningiem szybszym tempem 5km i juz czulem a po treningu juz nie moglem wracac do domu. 2 dni meki i w tej chwili moge juz chodzic jednak nie wiem z czego to jest??? czy na tym obozie wytracilem witaminy czy mi czegos brakuje??? Kupilem sobie GLUCOSAMINE z OLIMPU i Centrum z mysla ze mi to pomoze co sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja mam jakas wade wrodzona kolana, czasem jak je przemecze to mnie tak napier.... tak jest wlasnie teraz, chyba musze wziasc sobie tydzien wolnego od sportu. Jak uzywam opasek uciskowych to jest duzo lepiej i nic sie takiego nie dzieje, ale teraz opaska mi pomoze jak umarlemu kadzidlo. Teraz tylko nie forsowac nogi i moze przejdzie. Zrob sobie troszke wolnego, obserwuj co sie dzieje kiedy boli i czy nadal boli? Moze przemeczyles cos ponaciagales?Powodzenia.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieką mnie oczy

Następny temat

Perfumy!!!- pytanie do kobiet!!!

WHEY premium