SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ból w łokciu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 365

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1321
witam. mam taki maly problem, ktory moze byc bardzo grozny. a mianowicie, jest to ból w prawym łokciu/ścięgnie (dolna czesc bicka) ktory jest dosc niepokojący moim zdaniem. pojawia sie on gdy robie uginanie na modlitewniku, modlitewnik wyglada mniej wiecej tak :http://mmo.pl/833-maszyna-modlitewnik-na-biceps-ze-stosem-60kg-mp-u019.html 
dzis mnie olsnilo ze dlatego boli mnie prawa reka bo jest ona mocniej obciazana ze wzgledu na to, ze ciezar jest bardziej przelozony na prawą strone? co o tym myslicie?

trying to be sexy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 23860 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147323
EvoSail

ZERO FILOZOFII - LEKARZ - KONSULTACJA

na forum nie ma diagnoz lekarskich , ewentualnie dział ZDROWIE
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1321
ok, dzieki za rade :) ale jeszcze lece na dzial zdrowie popytac ;d

trying to be sexy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenie planu.

Następny temat

Dietka na masę i spalenie tłuszczu z nóg

Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Burgery z kaczki Burgery z kaczki Nandrolone w  podnoszeniu ciężarów Nandrolone w podnoszeniu ciężarów Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia