SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ból podczas pompek na poręcznach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 780

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1084
witam,

mam problem, bo podczas robienia pompek na poręczach czuję jakby mi się klatka rozrywała

dzisiaj tj. czwartek robiłem barki z tricem i miałem pompki
klatę robiłem w poniedziałek

czy normalne jest takie odczucie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 865
Witam ja miałem taki sam problem, tzn. przy pompkach na poręczach poczułem duży ból. Zszedłem i bolała mnie klatka kolo 2 tyg. teraz juz jest ok, myślę że mięsnie nie są rozciągnięte i dlatego tak boli no ale nie wiem dokładnie. Ja dalej robie te pompki i jak narazie jest ok zoabczymy co będzie dalej pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24102
Normalka ;]

Ja tak miałem jak źle sie układałem do ćwiczenia.
Klata łupała a cycki nie.
Teraz klata nie boli a cyce puchną ;]

Kwestia techniki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24102
..

Zmieniony przez - Mandel w dniu 2010-11-25 17:49:45
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1084
ok, dzięki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do ocenki

Następny temat

Szybka odpowiedz. ew poprawka!

Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Dlaczego warto używać soli? Dlaczego warto używać soli? Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Krzysztof Piekarz na wakacjach Krzysztof Piekarz na wakacjach Powtórzenia oszukane Powtórzenia oszukane Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu