SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból pod rzepką

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 778
Witam,od jakiegoś czasu odczuwam ból pod rzepką,ból występuje podczas ucisku kolana a również przy wstawaniu,zginaniu kolana,ostatnio nawet co mnie właśnie do końca zaniepokoiło ból powystępuje podczas jazdy samochodem,muszę zdjąć nogę z gazu na parę minut i np. zgjąć ją bardziej i wtedy przestaje,parę razy zdarzyło mi się obudzić z tego powodu nawet w nocy,musiałem poruszać nogą i przestało.Jak myślicie co to może być??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Ja to miałem przy martwicy kości. Mówię o objawach i nie diagnozuje. Skontaktuj się z lekarzem i poproś o skierownie do orto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 778
a może to będzie tzw Patella tendonitis czyli nadwyrezenie wiezadła własciwego rzepki,no tak najperw muszę iść do ortopedy i niech on to stwierdzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina..

Następny temat

skręcony staw skokowy po raz 4

Wiecej