SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ból pod rzepką

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3936

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 778
Witam,od jakiegoś czasu odczuwam ból pod rzepką,ból występuje podczas ucisku kolana a również przy wstawaniu,zginaniu kolana,ostatnio nawet co mnie właśnie do końca zaniepokoiło ból powystępuje podczas jazdy samochodem,muszę zdjąć nogę z gazu na parę minut i np. zgjąć ją bardziej i wtedy przestaje,parę razy zdarzyło mi się obudzić z tego powodu nawet w nocy,musiałem poruszać nogą i przestało.Jak myślicie co to może być??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1520 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11162
Ja to miałem przy martwicy kości. Mówię o objawach i nie diagnozuje. Skontaktuj się z lekarzem i poproś o skierownie do orto.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kongres_usa_pizza_to_warzywo_amerykanskie_dzieci_jedza_218350.html - USA zdecydowało. Pizza jest warzywem. Na redukcji jemy 800gram warzyw. DZIKO

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 778
a może to będzie tzw Patella tendonitis czyli nadwyrezenie wiezadła własciwego rzepki,no tak najperw muszę iść do ortopedy i niech on to stwierdzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina..

Następny temat

skręcony staw skokowy po raz 4

Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki Bradley Martyn – siła i rozmiar Bradley Martyn – siła i rozmiar Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czekoladki low carb a'la kinder country Czekoladki low carb a'la kinder country Samuel "Titanium" Kulbila - kulturysta, który ćwiczy bez profesjonalnej siłowni Samuel "Titanium" Kulbila - kulturysta, który ćwiczy bez profesjonalnej siłowni Okiem Prezesa: Mistrzostwa Polski PZKFITS Kielce 2018 - Europa, Świat Okiem Prezesa: Mistrzostwa Polski PZKFITS Kielce 2018 - Europa, Świat