SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ból klatki piersiowej z prawej strony

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15409

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 223
Witam, od jakiegoś czasu pojawił się u mnie ból klatki piersiowej z prawej strony. Nie wiem dokładnie czym jest spowodowany, ale najprawdopodobniej przetrenowaniem, bo akurat koncze 7 tygoniowy cykl. Ból pojawia się gdy robię rozpiętki, oraz jak coś wykonuję prawą ręką, gdzie bierze w tym udział prawa część klatki. Czy to coś groźnego ?czy zwykłe bóle mięśni po treningach ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 3172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21170
W tej okolicy to zawsze może być groźne, ale pewnie to jakieś podrażnienie któregoś mięśnia.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 223
Czyli co, najlepiej dac odpocząć komórkom mięśniowym ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5056
czy ten ból jest kłujący czy jaki ? czy sobie z nim poradziłeś , jeśli tak to jak.

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2008-09-02 01:16:43
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 317
Też mam taki ból po prawej stronie klatki i zazwyczaj mnie boli jak wyciskam albo tak jak Ty robię coś prawą ręką i chciałem się dowiedzieć co to może być jeśli jakoś to wyleczyłeś ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeciążenie ręki

Następny temat

Bol piszczeli

Trening na masę - 5 złotych zasad Pigwa i jej cenne właściwości Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Jakie węglowodany wybrać? Fit Family - Kasia i Damian Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Natalia Czajkowska - ocena sylwetki