SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból głowy po.....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich,w zeszłym tygodniu robiac wyciskanie lezac nie poprosiłem nikogo by mnie asekurował m in dlatego ze wyciskalem małym ciężarem...Po szybkiej serii przy ostatnim powtórzeniu zabrakło mi sił i sztange cisnąłem resztkami tchu...poczułem że napompowalo mi się dużo krwi do mózgu i poczułem duże ciśnienie w głowie.Od tamtej pory boli mnie łeb raz mniej raz bardziej jak myślicie co to jest?,coś groźnego? jakieś nadwyrężenie żył? pękła mi jakaś żyłka czy co?boje się że moge dostać jakiegoś wylewu albo tętniaka...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nic Ci nie pękło

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 502
Nadciśnienie. Ja po dwóch dniach zbierania pomidorów dwa dni leżałem bejt przez nadciśnienie. Normalka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jak?! nie ma sie co martwic?jak najszybciej pozbyc sie tego nadcisnienia?juz trwa prawie tydzien i tak jakby wogole sie nie polepszalo a chce wrocic na silke!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 502
A ty zażywasz jakieś witaminy lub minerały?? Jeśli tak to jakie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolega mowil, ze wyciskal i mu tez cos "peklo", a potem zawsze jak walil konia, to cos go kłuło w głowie. Ale poważnie piszę. No chyba, że on żartował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1292
Najprawdopodobniej nic Ci nie jest. Pierwsza faza bólu głowy , jakiś czas po wyciskaniu mogła być spowodowana przemęczeniem. A głowa Cię nadal boli , bo coś Ci zostało na psychice - taki ból z twojej woli. Też takie coś przechodziłem. Ale może być też nadciśnienie , tylko z tym byś się spotkał już wcześniej , a nie nagle przy wyciskaniu. Polecam zaopatrzyć się w Tran + jakieś witaminy (Vigor).

Po paru wpadkach nawet najgorszy może stać się najlepszym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
minelo poltora tygodnia i bol prawie zanikl nie wiem co to jest jakies nadcisnienie chwilowe i z czasem wszystko sie reguluje...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciśnienie krwii, a niedobory witamin i minerałów

Następny temat

Staw kolanowy.

WHEY premium