SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból głowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
mam taki problem a mianowicie rok temu bolała mnie głowa miałam podwyższone ciśnienie przez co trafiłam do szpitala w szpitalu założyli mi choltera jednak wykazalo ze jest ok. Puścili mnie do domu a głowa bolała dalej jakiś czas nie bolała do puki na meczu nie uderzyłam sie tyłem głowy o parkiet zbadali mnie na wstrząśnienie głowy ale wykazało że także jest ok wypuścili mnie do domu. Teraz boli mnie głowa już nie mam pojęcia co to mo że być czy jest to spowodowane tym co w tamtym roku czy tym że sie uderzyłam dodam że głowa nie boli codziennie.Nieraz było też tak że gdy patrze do góry albow dół to zakreci mi sie w głowie i potrafie nawet upaść nie mam pojęcia co to może być? prosze o pomoc..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialem podobnie jakis rok temu, mialem straszne bole i zawroty glowy, trafilem do szpitala, ale nic nie znalezli i mnie wypuscili. Potem bole ustaly. Mysle, ze moze to byc spowodowane stresem, zmeczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
no ja też tak myślałam ale ja już mam to dosyć długo a mam dopiero 15 lat. Też byłam w szpitalu ale tylko na tego choltera... po jakimś czasie przestało a teraz jak sie uderzyłam boli znowu w sumie to nie jest ten sam ból wiec nie wiem czy ma to nawet zwiazek z tym...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym Ci radzil zrobic tomografie głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
no mam zamiar sie udać ale nie mam teraz czasu swieta i te sprawy . Sa moze jakies tabletki zeby to powstrzymac zeby przezyc jakos ten czas... co moge zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 158
mam też czasem takie coś ze zaczynają swędzieć ręce nogi tak jakby w środku żoładka i pużniej zakręci mi sie w głowie i padam na ziemie ale nie trace przytomności miałam już tak prędzej przed tym uderzeniem nie wiem czy to ma zwiazek z głowa bo zaczyna sie od rąk. Mowilam to lekarza ale nie zwracali na to uwagi nie mam pojecia co sie ze mna dzieje ;/
kto wie co to może być martwie się bo trenuje koszykówkę a przez to nie moge normalnie funkcjonować ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21810
Koleżanko ja również dawno temu miałem problemy z zawrotami głowy(były bardzo silne). Byłem u kilku lekarzy, którzy przepisywali mi różne środki. Dopiero jeden mądry skierował mnie na jakieś prześwietlenie na którym wykazało, że mam problemy z zatokami. Wysłał mnie na zabiegi polegające na naświetlaniu głowy lampami. Bardzo fajnie rozgrzewały i chyba po miesiącu głowa przestała mnie boleć. Aktualnie tylko niekiedy poboli ale lekko, najczęściej tylko wtedy gdy jestem mocno przeziębiony. Także polecam odwiedzenie lekarza i przekazanie mu "moich rad" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 242
albo udać się do neurologa na badanie głowy EEKG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to jest na rece ??

Następny temat

co robić w tym momencie???

WHEY premium