Temat został odczytany 24008 razy

ból brzucha z lewej strony

zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:

Witam zaczęło się to 2 tygodnie temu poszedłem biegać przez całą drogę (1,50godz.) padał deszcz i miałem kolke na drugi dzień pod wieczór złapał mnie silny ból brzucha pod pępkiem aż pod klatke łykłem jakieś leki przeciw bólowe i poszedłem na trening myślałem że przejdzie po treningu znowu złapał mnie ból 2 dni później poszedłem do lekarza rodzinnego który stwierdził że mogę mieć wrzody trochę pomogło ale teraz odczuwam bóle z lewej strony na wysokości pępka bardzo często oddaję mocz i czuję jak bym wstrzymywał się cały czas od sikania do tego jestem bardzo osłabiony mam napady gorąca i dosyć często oddaje kał co to może być lekarz co rusz wypisuje mi tylko nowe leki ktore działaja ale nie do końca skutecznie
1201008132000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
zapomniałem jeszcze dodać że 2-3 cm nad pępkiem kiedy naciskam także czuję ból i zaczynam bekać z przyjmowaniem pokarmów nie mam problemów choć już nie jem w takich ilościach jak wcześniej
1201008894000
zgłoś naruszenie
  • kyniu2
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 33
  • Na forum: 12 lat
  • LPA: 903
Ale stwierdził, że masz wrzody nie robiąc ci żadnych badań ?javascript: test('');
:)
1201142034000
zgłoś naruszenie
  • krzykacz
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 48351
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 269781
  • Status: Ekspert
  • Trenuje: od 1997r.
Możesz poniższy link będzie pomocny:

http://www.sfd.pl/**Koniecznie_przeczytaj**_BÓLE_BRZUCHA-t340570.html 
doping & zdrowie
1201211210000
zgłoś naruszenie
  • tlukcuk
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 40
  • Na forum: 8 lat
  • LPA: 84
REFLUKS, zółc i kwas ci draznia zaladek i przelyk,wiem to bez badań bo mam to samo
1201232275000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
bylem robic gastroskopie i lekarz stwierdzil ze mam przepukline rozworu przełykowego powiedzial ze to nic powaznego dieta i nic wiecej tylko ile to trwa bo chcial bym wrocic do treningow
1201425587000
zgłoś naruszenie
  • actiVe
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 2712
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 23791
a jaka dietę należy stosować w tym przypadku?
SFD Team, na forum od 2002-10-05

1201426427000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
Nic smażonego,tłuszczy,cytrusów,gazowanego,alkoholu,kapusty,fasoli,grochu

tylko marchewka i białe gotowane mięso,chude zupki(szpinakowa,brokułowa)itp.
1201463278000
zgłoś naruszenie
  • zgrywwus
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 40
  • Na forum: 8 lat
  • LPA: 93
to powodzenia, przepukline sie operuje,dieta malo da,cwiczenia beda poglebiac przepukline,ale i bez cwiczen tez se poglebi, zooperuj za wszasu bo zalądek z czasem wejdzie ci do klatki i lipa
1201482592000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
połowa mojej rodziny to doktorzy i lekarze pytałem mojej ciotki mówiła że to nic poważnego że się wylecze a operuje sie przepukline w skrajnych wypadkach mowila ze normalnie bede mogl jesc i trenowac tylko mam brac lek przez 2 miechy na nadkwasote "ORTANOL" i stosować się do diety jeść w małych ilościach ale często i "0" słodyczy do tego.
1201529604000
zgłoś naruszenie
  • Anonim
  • Pochwały:
  • Nagany:
mała poprawka jest to nieuleczalne schorzenie ciotka po prostu nie chciała abym się denerwował bo to pogłębia chorobę mam brać 2 miechy ortanol i po 2 miesiącach jechac na sprawdzenie

być może lekarz ktory mi robil endoskopię pomylił się poniewaz choroba występuje u ludzi z nadwagą ja jej nie mam wręcz przeciwnie widać mi żebra co dziennie trenuje nie pale nie pije a dzień przed tym jak mnie zaczeło boleć biegałem z pełnym żołądkiem spotkaliście się kiedyś żeby lekarz robiący wam endoskopie postawił złą diagnozę?
1201628993000