Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 22663 razy
  • Autor

ból brzucha z lewej strony

• Anonim

Wysłano 22 stycznia 2008 14:22

zgłoś naruszenie

Witam zaczęło się to 2 tygodnie temu poszedłem biegać przez całą drogę (1,50godz.) padał deszcz i miałem kolke na drugi dzień pod wieczór złapał mnie silny ból brzucha pod pępkiem aż pod klatke łykłem jakieś leki przeciw bólowe i poszedłem na trening myślałem że przejdzie po treningu znowu złapał mnie ból 2 dni później poszedłem do lekarza rodzinnego który stwierdził że mogę mieć wrzody trochę pomogło ale teraz odczuwam bóle z lewej strony na wysokości pępka bardzo często oddaję mocz i czuję jak bym wstrzymywał się cały czas od sikania do tego jestem bardzo osłabiony mam napady gorąca i dosyć często oddaje kał co to może być lekarz co rusz wypisuje mi tylko nowe leki ktore działaja ale nie do końca skutecznie
    •  Odżywki i suplementy

Wysłano 22 stycznia 2008 14:34

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
    • Anonim

Wysłano 22 stycznia 2008 14:34

zgłoś naruszenie
        zapomniałem jeszcze dodać że 2-3 cm nad pępkiem kiedy naciskam także czuję ból i zaczynam bekać z przyjmowaniem pokarmów nie mam problemów choć już nie jem w takich ilościach jak wcześniej
      • kyniu2
        • Pochwały:0
        • Nagany:0
        • Na forum: 10 lat
        • LPA: 903

Wysłano 24 stycznia 2008 03:33

zgłoś naruszenie
        Ale stwierdził, że masz wrzody nie robiąc ci żadnych badań ?javascript: test('');
        :)
      • KULTURYSTYKA.PL
        krzykacz
        • Pochwały:3
        • Nagany:brak
        • Na forum: 12 lat
        • Trenuje: od 1997r.
        • LPA: 214112
        • Status:Ekspert

Wysłano 24 stycznia 2008 22:46

zgłoś naruszenie
        Możesz poniższy link będzie pomocny:

http://www.sfd.pl/%2A%2AKoniecznie_przeczytaj%2A%2A_B%C3%93LE_BRZUCHA-t340570.html 
        doping & zdrowie
      • tlukcuk
        • Na forum: 6 lat
        • LPA: 84

Wysłano 25 stycznia 2008 04:37

zgłoś naruszenie
        REFLUKS, zółc i kwas ci draznia zaladek i przelyk,wiem to bez badań bo mam to samo
      • Anonim

Wysłano 27 stycznia 2008 10:19

zgłoś naruszenie
          bylem robic gastroskopie i lekarz stwierdzil ze mam przepukline rozworu przełykowego powiedzial ze to nic powaznego dieta i nic wiecej tylko ile to trwa bo chcial bym wrocic do treningow
        • actiVe
          • Na forum: 12 lat
          • LPA: 23773

Wysłano 27 stycznia 2008 10:33

zgłoś naruszenie
          a jaka dietę należy stosować w tym przypadku?
          SFD Team, na forum od 2002-10-05

• Anonim

Wysłano 27 stycznia 2008 20:47

zgłoś naruszenie
            Nic smażonego,tłuszczy,cytrusów,gazowanego,alkoholu,kapusty,fasoli,grochu

tylko marchewka i białe gotowane mięso,chude zupki(szpinakowa,brokułowa)itp.
            • Na forum: 6 lat
            • LPA: 93

Wysłano 28 stycznia 2008 02:09

zgłoś naruszenie
            to powodzenia, przepukline sie operuje,dieta malo da,cwiczenia beda poglebiac przepukline,ale i bez cwiczen tez se poglebi, zooperuj za wszasu bo zalądek z czasem wejdzie ci do klatki i lipa
          • Anonim

Wysłano 28 stycznia 2008 15:13

zgłoś naruszenie
              połowa mojej rodziny to doktorzy i lekarze pytałem mojej ciotki mówiła że to nic poważnego że się wylecze a operuje sie przepukline w skrajnych wypadkach mowila ze normalnie bede mogl jesc i trenowac tylko mam brac lek przez 2 miechy na nadkwasote "ORTANOL" i stosować się do diety jeść w małych ilościach ale często i "0" słodyczy do tego.
            • Anonim

Wysłano 29 stycznia 2008 18:49

zgłoś naruszenie
                mała poprawka jest to nieuleczalne schorzenie ciotka po prostu nie chciała abym się denerwował bo to pogłębia chorobę mam brać 2 miechy ortanol i po 2 miesiącach jechac na sprawdzenie

być może lekarz ktory mi robil endoskopię pomylił się poniewaz choroba występuje u ludzi z nadwagą ja jej nie mam wręcz przeciwnie widać mi żebra co dziennie trenuje nie pale nie pije a dzień przed tym jak mnie zaczeło boleć biegałem z pełnym żołądkiem spotkaliście się kiedyś żeby lekarz robiący wam endoskopie postawił złą diagnozę?