SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skurcz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
Witam,
sluchajcie dosłownie 20 minut temu skonczylem trening(klatka+triceps) Po treningu wziałem dwie kapsułki Kre-alkalynu 1500 i dwie kapsułki tauryny (po 1000mg). Popiłem sporą ilościa wody. Po 10 minutach dopadł mnie potworny skurcz w stopie, trzymał mnie strasznie długo (takiego długiego skurczu nigdy nie miałem). Myślicie, że to jest wina supli czy zbieg okolicznosci? To jest dla mnie ważna sprawa, żeby powikłań jakiś w przyszłości nie było,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Wejdźcie do dopingu i poszukajcie tematów o clenie (clenbuterol powoduje właśnie skurcze mięśni)i poczytajcie o profilaktyce albo zapytajcie jakiegokolwiek lekarza. Sam magnez to nie wszystko.

Nie jestem pewny ale chyba nawet gdzieś czytałem że w połączeniu magnez potas, magnez powoduje leprze wchłanianie i przyswajanie potasu ale podkreślam że tego nie jestem pewien

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
mnie podczas cyklu na kreatynie tez o wiele czesciej lapia skurcze niz zwykle, wiec raczej to nic dziwnego. pewnie wiele osob tak ma.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
proponuje wziąść magnez powinno z deka pomodz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
bierzesz zma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
wlasnie, zacznij jesc wiecej magnezu
oraz poswiec pare minut po treningu na stretching
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
magnez? musze sprobowac. moze zna ktos jakies produkty dobre i tanie dostepne w aptece ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
zma nie biore, a co do skurczow to myslalem że potas a nie magnez pomaga...W sumie pierwszy raz miałem cos takiego, dziwne tylko że w okolicach stopy a nie w okolicach klatki-tego co cwiczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
highflyer mnie też czasem chwytają skurcze to normalne pozdro

polecam Magnez+Cynk+Potas i bez problemów z regeneracją i skurczami

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
Spoko, uspokoiłeś mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
willex jesli chodzi o magnez sprawdz np Chela Mag z Olimpu

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
ale ja chce jakis z apteki bo niebede teraz zamawial z neta. no nic, juto sie przejde i zapytam. dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym HMB ??

Następny temat

nabrac masy...moze jakies wskazówki????

WHEY premium