SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

astry1 - czyli moja droga po sportową sylwetkę

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20392

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1232 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22601
Gratulacje Astry !! Życzę jeszcze więcej zwycięstw!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8399
Czas kolejnego konkursu ("Krata do lata") w którym brałem udział - dobiegł końca. Efekt jest taki, że straciłem więcej kilogramów niż zakładałem na początku, no trudno, będzie co nadrabiać :)

Nie jest źle, obecna waga to 68 kg. Dokładnie tyle samo miałem rozpoczynając start w poprzednim konkursie ("Biceps i triceps").
Natomiast przy tej samej wadze mam kilka cm mniej w pasie oraz po 1cm więcej obwodu w łapkach.

Za to samopoczucie świetne, jest energia i jest lekkość poruszania się na rowerze. O to teraz chodzi. Przez jesień i zimę, znów się podpompuje kilka kilogramów i sylwetka się stopniowo poprawi :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8399
Straszna duchota dziś na siłowni. Pojechałem później niż zwykle i zrobiłem wieczorny trening. Bez fajerwerków ale zrobiłem co miałem zrobić i jest ok. Klatka + triceps spompowane.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Biceps&Triceps wg Archibalda

Następny temat

wiercipieta - dziennik treningowy

Stymulanty - działanie i dawkowanie. Rodzaje stymulantów Stymulanty - działanie i dawkowanie. Rodzaje stymulantów Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Paweł Głuchowski zagra w filmie? Paweł Głuchowski zagra w filmie? Mity na temat odchudzania Mity na temat odchudzania CLA - suplement warty uwagi? CLA - suplement warty uwagi? Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Chia właściwości zdrowotne Chia właściwości zdrowotne Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy