logo
zamknij zamknij

astma leki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2551

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10579 Napisanych postów 41189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
jakie leki są dostępne w pomocy dorażnej na astme ale bez rezepty wizyte mam dopiero na marzec lekarz rodzinny leczył mnie prawie dwa mieśiace i po tym czasie przepisał mi VENTOLIN który mi pomagał ale teraz nie mam dostępu do tego leku a musze jakoś dotrwać do marca prosze o pomoc
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD Moderator
Ekspert
Szacuny 1404 Napisanych postów 35562 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 150738
prosze zadzwnic lub pofatygowac sie do apteki - fartmaceuta najlepiej doradzi w tej kwestii
napisał(a)
Krzychu79
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1181 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22465
Każdy lek na astmę wymaga recepty. BUDESONID mite (słabszy) czasami bez recepty mi w aptece dały ale jest to lek którego jest skuteczny w leczeniu długotrwałym. Ale nie wiem o co chodzi bo KAŻDY lekarz może coś na astmę przepisać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

norma tsh ft3 ft4

Następny temat

Mam problem?

Karol Małecki wyciska 80 kg hantle!!!

Plan treningowy dla początkujących kobiet

Ziemniaki a odchudzanie

Pas treningowy – używać czy nie?

WIELKI powrót Marty Banasik!

Ekspresowa "pizza" z ciecierzycy

Co dają spalacze tłuszczu?