logo
zamknij zamknij

astma leki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2602

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10594 Napisanych postów 42194 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
jakie leki są dostępne w pomocy dorażnej na astme ale bez rezepty wizyte mam dopiero na marzec lekarz rodzinny leczył mnie prawie dwa mieśiace i po tym czasie przepisał mi VENTOLIN który mi pomagał ale teraz nie mam dostępu do tego leku a musze jakoś dotrwać do marca prosze o pomoc
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD Moderator
Ekspert
Szacuny 1406 Napisanych postów 35562 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 150749
prosze zadzwnic lub pofatygowac sie do apteki - fartmaceuta najlepiej doradzi w tej kwestii
napisał(a)
Krzychu79
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1342 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125437
Każdy lek na astmę wymaga recepty. BUDESONID mite (słabszy) czasami bez recepty mi w aptece dały ale jest to lek którego jest skuteczny w leczeniu długotrwałym. Ale nie wiem o co chodzi bo KAŻDY lekarz może coś na astmę przepisać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

norma tsh ft3 ft4

Następny temat

Mam problem?

Biustonosz sportowy a trening - czy to konieczność?

Gainer nie działa - co robić?

Grzegorz Kępa zmienia decyzję!

Maszyna i Fenix na wczasach w Łebie!

Sylwia Szostak - ocena sylwetki

Dziurska wraca do IFBB

Jak uniknąć niespodzianek z odżywką białkową?

Gotowanie jako jedyna słuszna metoda obróbki