SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

artykuły- pytanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3571
Jeśli chcę napisać artykuł oczywiście z bibliografią, to zakładam nowy temat i tyle, czy wysyłam najpierw do moderatora, a może to przywilej tylko ekspertów w dziale?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
O czym artykuł?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3571
mam kilka pomysłów np. nie widziałam tekstu o tym, żeby kobiety dobrze dobierały biustonosze, zwłaszcza do ćwiczeń- dużo kobiet nie uprawia sportu ze względu na ból piersi, kompleksy, takie błędne koło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
jest temat o stanikach - możesz napisać i tam wkleić

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3571
Oki, dzięki, czyli najpierw jak coś przyjdzie do głowy porządnie przeszukać forum. Temat do zamknięcia, czy co tam robicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zanim się jakiś art opublikuje, warto zapytać, co o tym myślą moderatorzy, bo niekoniecznie może to pasować do koncepcji działu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny kobieta 50 lat

Następny temat

Potrzebuję porad, świeżak-amator :)

WHEY premium