SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

artroskopia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
mam pytanie ile sie mniej wiecej czeka na artroskopie...?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15
Nie wiem jaka kontuzje odniosłes. Nie jest tanio, ale warto.Zabieg rekonstrukcji ACL z lepszymi - biorozpuszczalnymi kosztowal w calosci okolo 12 tys. Ale biorac pod uwage, ze NFZ refundowal spora czesc (za implanty nie zwraca kosztów), dolozylam do zabiegu 4,5tys. Za konfort i wynik to na prawde niewiele. Polecam i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
To tak jakbyś zapytał ile się czeka na tramwaj. Nie wiadomo jaki, który przystanek i gdzie jedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
chcem sie zorientowac czy moge robic od razu nastepnego dnia czy trzeba pol roku czekac, moze ktos mial to moze sie wypowiedziec:/

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zależy od szpitala , przychodni ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
ja czekam trzy miesiące,ale to tylko dlatego, że jestem sportowcem. Normalnie czekałabym pół roku.
jeśli nie będziesz chciał tak długo czekać,to zawsze może zrobić ten zabieg prywatnie, tylko wybierz jakąś dobrą klinikę,ale zarazem taką,żebyś nie przepłacił. Ale mimo wszystko najpierw przejdź się po szpitalach i dowiedz, bo w różnych szpitalach to różnie wygląda.
W jednym możesz czekać pół roku, w drugim dwa tygodnie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to zależy od ośrodka, który ma wykonać zabieg.
reguły nie ma.

chyba, że idziesz na zabieg prywatnie, wtedy czas oczekiwania znacznie się skraca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
a ile kosztuje mniej wiecej taki zabieg bo nie moge znalesc na necie?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
to zależy, ale przebicie jest czasem naprawdę duze. np. w woj. kuj.-pom. w jednej artro kosztuje 2,5 tys., a w drugiej 1,3 tysiąca. więc różnica ogromna,a standart wykonywanych usług jest naprawdę taki sam.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
albo i nie jest taki sam ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
z tego,co wiem, to nawet ta tańsza klinika jest lepsza. ta drozsza specjalizuje sie bardziej w chirurgii plastycznej, a ortopedia jest tak "na doczepke", natomiast ta tańsza to tylko ortopedia ( z tego,co sie orientuje oczywiscie i od znajomych). no ale faktycznie z tym różnie może być. na zdrowiu nie warto oszczędzać.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
rozmawialem z mama i mowila ze napewno zrobimy platnie ze nie mam co sie przejmowac pieniedzmi bo zdrowie najwazniejsze.juz wiem ze kosztuje kolo 1-2tys. wiadomo czas jest o wiele krotszy niz jakbym czekal w kolejce na refundowana artroskopie.wie ktos mniej wiecej ile?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy - moja walka

Następny temat

troszke piegów

WHEY premium