Na rozgrywane w najbliższy weekend, 08.09.2018, zawody „Kamienna Rzeźba” w Strzegomiu napłynęło 111 zgłoszeń w 12 oficjalnych kategoriach, ale na scenie pojawi się zapewne więcej zawodników i zawodniczek, gdyż dojdą kategorie eliminacyjne na Arnold Classic Europe, które są rozgrywane dodatkowo, zależnie od chętnych (na Arnold Cassic jest ich aż 77).

Zawody zostaną rozegrane na Hali Sportowej OSiR przy ul. Mickiewicza 2 w Strzegomiu. Początek w sobotę o godz. 10:00.

W każdej z 12 oficjalnych kategorii są jakieś gwiazdy, ale absolutnie rewelacyjnie wygląda kulturystyka powyżej 90 kg. Na scenie zobaczymy m.in. Bartosza Janiszewskiego, Łukasza Sosińskiego, Mateusza Zagórowskiego, Tomasza Kornalewskiego i Tomasza Słodkiewicza. Kwiat ciężkich kategorii polskiej kulturystyki!

W innych kategoriach zaprezentują się tak znane gwiazdy jak Natalia Damek i Natalia Czajkowska (bikini), Ariel Bąk (kulturystyka klasyczna), Sebastian Szmyt (kulturystyka 90 kg), Tobiasz Rusek, Grzegorz Mizera i Łukasz Opolski (fitness plażowe atletyczne), Łukasz Majkut (fitness plażowe),

W związku ze stale wzrastającą liczbą startujących, weryfikacja po raz pierwszy odbędzie się w piątek, w godz. 17:00-20:00, także na Hali OSiR. 

ZAWODY „KAMIENNA RZEŹBA” STRZEGOM, 07-08.09.2018

LISTA ZGŁOSZEŃ 

BIKINI FITNESS JUNIOREK OPEN

  • Milena Rocker Infiniti Kędzierzyn Koźle
  • Natalia Czajkowska UKS Black & White Ostrowiec Św.

BIKINI FITNESS KOBIET OPEN

  • Alicja Pyszka-Bazan KS Olimp Zabrze
  • Aneta Czawlytko LKS Pomorzanin Nowogard
  • Anna Operchał SSiR Kunicka Gorzów Wlkp.
  • Anna Żakieta UKS Sandow Legionowo
  • Anna Kołodziejczyk UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Joanna Wągrowska UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Kinga Kraska Infiniti Kędzierzyn Koźle
  • Milena Rocker Infiniti Kędzierzyn Koźle
  • Natalia Czajkowska UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Natalia Damek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Zyta Pis KS Olimp Zabrze

FITNESS PLAŻOWE ATLETYCZNE MĘŻCZYZN OPEN

  • Bartłomiej Kaśkiewicz KS Body Line Group Łódź
  • Bartosz Kwaśnik UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Grzegorz Mizera UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Krystian Studenny SSiR Kunicka Gorzów Wlkp.
  • Łukasz Filip KS Olimp Zabrze
  • Łukasz Opolski KS Olimp Zabrze
  • Przemysław Farbotko KS Olimp Zabrze
  • Tobiasz Rusek UKS Black & White Ostrowiec Św.

FITNESS PLAŻOWE JUNIORÓW OPEN

  • Adrian Krzewiński PSTO Gdynia
  • Dominik Maćkowiak KS Sandow Śrem
  • Jakub Wolar KS Team Wrocław
  • Krystian Studenny SSiR Kunicka Gorzów Wlkp.
  • Łukasz Majkut KS Olimp Zabrze
  • Przemysław Farbotko KS Olimp Zabrze

FITNESS PLAŻOWE MĘŻCZYZN OPEN

  • Bartosz Tecław KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Damian Burzyński KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Emil Giers MKS Wicher Kobyłka
  • Kamil Knut KS Olimp Zabrze
  • Karol Spytkowski KS Olimp Zabrze
  • Konrad Skuratko PSTO Gdynia
  • Łukasz Grodzki UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Łukasz Majkut KS Olimp Zabrze
  • Łukasz Jenczak UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Maciej Brumirski TKKF Azory Kraków
  • Marcin Brudzisz KS Olimp Zabrze
  • Michał Bogucki KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Patryk Majchrzak KS Sandow Śrem
  • Paweł Boufał KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Remigiusz Pezda KS Olimp Zabrze
  • Sebastian Nosal UKS Sandow Legionowo

FITNESS SYLWETKOWE KOBIET OPEN

  • Agata Sochacka KS Paco Lublin
  • Aneta Heluszka KS Olimp Zabrze
  • Daria Pietrusza KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Karolina Sitko KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Katarzyna Jankowiak UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Tamara Szczęśniak KS Olimp Zabrze

KULTURYSTYKA JUNIORÓW OPEN

  • Damian Fabiniak KS Sandow Śrem
  • Dawid Ławniczak KS Sandow Śrem
  • Dawid Cnota KS Olimp Zabrze
  • Grzegorz Tomczyk KS Olimp Zabrze
  • Jakub Farbotnik KS Olimp Zabrze
  • Kamil Banaś KS Olimp Zabrze
  • Krystian Jarząbek UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Oskar Kraś KS Sandow Śrem
  • Patryk Kościelniak KS Sandow Śrem
  • Piotr Wójtowicz Pitek KS Olimp Zabrze
  • Sebastian Metych KS Sandow Śrem
  • Wojciech Mrożek KPSKiF Violetta Bydgoszcz

KULTURYSTYKA KLASYCZNA MĘŻCZYZN OPEN

  • Ariel Bąk KS Olimp Zabrze
  • Damian Fabiniak KS Sandow Śrem
  • Damian Kosiec KS Olimp Zabrze
  • Dawid Cnota KS Olimp Zabrze
  • Dawid Ławniczak KS Sandow Śrem
  • Grzegorz Tomczyk KS Olimp Zabrze
  • Kamil Kosik KS Olimp Zabrze
  • Łukasz Boroń KS Olimp Zabrze
  • Maciej Bieńko PSTO Gdynia
  • Marcin Łoś KS Sandow Śrem
  • Oskar Kraś KS Sandow Śrem
  • Patryk Górecki KS Olimp Zabrze
  • Paweł Mordzonek KS Michael Warszawa
  • Piotr Wójtowicz Pitek KS Olimp Zabrze
  • Sebastian Dębowski GKS Kraska Jasieniec
  • Szymon Król Bona Fide Świebodzice
  • Szymon Tyka KS Olimp Zabrze
  • Tomasz Kądziołka KS Start Strzegom
  • Tomasz Kapłun PSTO Gdynia

KULTUTRYSTYKA MĘŻCZYZN DO 90 KG

  • Adrian Konieczyński KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Bogusław Borkowski UKS Sandow Legionowo
  • Cezary Starostecki KS Start Strzegom
  • Dawid Kordowisko KS Sandow Śrem
  • Jacek Kędra KS Paco Lublin
  • Karol Kulisa KS Olimp Zabrze
  • Marek Sugalski PSTO Gdynia
  • Mateusz Kochański KS Olimp Zabrze
  • Przemysław Haberek KS Sandow Śrem
  • Radosław Szymanowski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Rafał Filipczuk KS Flex Sokołów Podlaski
  • Sebastian Szmyt TKKF Winogrady Poznań
  • Waldemar Piechota KPSKiF Violetta Bydgoszcz

KULTUTRYSTYKA MĘŻCZYZN POWYŻEJ 90 KG

  • Bartosz Janiszewski KS Body Line Group Łódź
  • Łukasz Sosiński KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Łukasz Jurek KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
  • Mateusz Zagórowski KS Olimp Zabrze
  • Patryk Mantlik UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Tomasz Słodkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Tomasz Kornalewski KS Paco Lublin

KULTURYSTYKA WETERANÓW OPEN

  • Andrzej Hurysz KS Paco Lublin
  • Arkadiusz Siewior LKS Pomorzanin Nowogard
  • Bogusław Borkowski UKS Sandow Legionowo
  • Krzysztof Kaźmierczak KS Olimp Zabrze
  • Rafał Rurański Infiniti Kędzierzyn Koźle
  • Tomasz Kądziołka KS Start Strzegom

WELLNESS FITNESS KOBIET OPEN

  • Aleksandra Karpinska KS Olimp Zabrze
  • Aneta Ratajczak UKS Black & White Ostrowiec Św.
  • Dominika Baron Infiniti Kędzierzyn Koźle
  • Marta Matuszak KPSKiF Violetta Bydgoszcz
  • Martyna Szczęk Wellness fitness kobiet