W nadchodzący weekend, 26-27 maja, w Poznaniu odbędą się już ósme Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness. Tym razem, we wspaniałej scenerii, na Międzynarodowych Targach Poznańskich, podczas targów „Fit Expo Poznań” w Hali nr 7 (wejście od ulicy Śniadeckich).

Tegoroczne Mistrzostwa mają rekordową obsadę – 122 startujących, jak zawsze z dużą przewagą dziewczynek. Zawody rozpoczynają się w sobotę o 11:00 a w niedziele o 10:00. Będzie na co popatrzeć, bo w fitness dzieci wszyscy uczestnicy wykonują programy dowolne fitness, które są niesłychanie atrakcyjne.

MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI W FITNESS 2018 – POZNAŃ

LISTA ZGŁOSZEŃ WG KATEGORII

 

DZIEWCZYNKI DO LAT 7

1. Zofia Zygnerska Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

2. Nadia Żmuda UKS Black & White Ostrowiec Św.

3. Laura Stańczyk UKS Black & White Ostrowiec Św.

4. Izabela Bednarz UKS Spartanie Sanok

5. Martyna Posadzka UKS Spartanie Sanok

6. Julia Predko Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

7. Lena Wrzalik Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

8. Lena Łazarewicz Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

DZIEWCZYNKI 8 LAT

1. Nina Toboła Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

2. Zuzanna Kubala Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

3. Emilia Wojtas UKS Black & White Ostrowiec Św.

4. Nikola Mikołajek UKS Black & White Ostrowiec Św.

5. Julia Matera Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

6. Lena Chrobak Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

7. Oliwia Ziarnek Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

8. Ewelina Trzósło Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

DZIEWCZYNKI 9 LAT

1. Natalia Góźdź Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

2. Hanna Dymecka Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

3. Hanna Jeleń Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

4. Julia Nowak Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

5. Agata Bartosik WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

6. Zuzanna Mańka WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

7. Marcelina Mozal UKS Black & White Ostrowiec Św.

8. Alicja Kułaga UKS Black & White Ostrowiec Św.

9. Zuzia Stępień UKS Black & White Ostrowiec Św.

10. Blanka Walczyk UKS Black & White Ostrowiec Św.

11. Dalia Bonalska Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

12. Lena Skaskiewicz Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

13. Agata Kamyk Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

14. Kornelia Gajda Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

DZIEWCZYNKI 10 LAT

 1. Hanna Kozera Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

2. Zofia Kita Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

3. Alicja Mrozik Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

4. Maja Zielińska WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

5. Victoria Mucha WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

6. Roxana Janda UKS Black & White Ostrowiec Św.

7. Kaja Szymańska UKS Black & White Ostrowiec Św.

8. Helena Mroczek UKS Black & White Ostrowiec Św.

9. Natalia Stańczyk UKS Black & White Ostrowiec Św.

10. Zuzanna Jarecka UKS Black & White Ostrowiec Św.

11. Kamila Mikos UKS Black & White Ostrowiec Św.

12. Jagoda Strzębska UKS Black & White Ostrowiec Św.

13. Milena Żbrowska UKS Spartanie Sanok

14. Julia Wojtowicz UKS Spartanie Sanok

15. Klaudia Wójcik KS Lady Fitness Myślenice

16. Aleksandra Stańczyk KS Olimp Zabrze

17. Kornelia Żbik Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

18. Nela Krzewińska Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

19. Natasza Formela Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

20. Laura Kogut Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

DZIEWCZYNKI 11 LAT

1. Maya Bartoszek AKS Darzbór Szczecinek

2. Maja Wilk UKS Black & White Ostrowiec Św.

3. Maja Śliwińska Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

4. Wiktoria Wojtaszewska Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

5. Aleksandra Pietrzykowska UKS Black & White Ostrowiec Św.

6. Michalina Koszuta WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

7. Karolina Wiaderkiewicz WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

8. Julia Fudalewska UKS Black & White Ostrowiec Św.

9. Natalia Bugajska UKS Black & White Ostrowiec Św.

10. Gabriela Klepacz UKS Black & White Ostrowiec Św.

11. Maja Kowalska UKS Black & White Ostrowiec Św.

12. Emila Banaszczyk UKS Black & White Ostrowiec Św.

13. Konstancja Iwańczyk UKS Spartanie Sanok

14. Karolina Frankowska KS Lady Fitness Myślenice

15. Joanna Szlachetka KS Lady Fitness Myślenice

16. Paula Kijko Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

17. Julia Sadowska Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

 18. Maja Konnek Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

19. Milena Radzik Stowarzyszenie Top Toys Koszal

DZIEWCZYNKI 12 LAT

1. Lena Baranowska AKS Darzbór Szczecinek

2. Oliwia Niedźwiedź AKS Darzbór Szczecinek

3. Aleksandra Krokowska Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

4. Julia Banaszczyk Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

5. Zofia Padoł UKS Black & White Ostrowiec Św.

6. Julia Marciszewska UKS Black & White Ostrowiec Św.

7. Oliwia Osojca UKS Black & White Ostrowiec Św.

8. Alicja Sulik UKS Black & White Ostrowiec Św.

9. Kamila Rycombel UKS Black & White Ostrowiec Św.

10. Julia Glazik Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

11. Aurelia Bojczyk Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

12. Dominika Trzósło Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

13. Agata Trzósło Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

14. Amelia Czarnecka Stowarzyszenie Top ToysKoszalin

DZIEWCZYNKI 13 LAT

1. Maja Jurewicz AKS Darzbór Szczecinek

2. Wiktoria Kizielewicz Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

3. Maria Nowacka Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

4. Katarzyna Kowalska UKS Black & White Ostrowiec Św.

5. Martyna Klubińska UKS Black & White Ostrowiec Św.

6. Maja Pastuszko UKS Black & White Ostrowiec Św.

7. Angelika Dolata WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

8. Zofia Laskowska WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

9. Ada Ozimkowska Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

DZIEWCZYNKI 14 LAT

1. Katarzyna Reimus AKS Darzbór Szczecinek

2. Julia Skoczewska Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

3. Adrianna Telecka UKS Black & White Ostrowiec Św.

4. Oliwia Cymer UKS Black & White Ostrowiec Św.

5. Nela Wójcik UKS Black & White Ostrowiec Św.

 6. Wiktoria Strojna UKS Black & White Ostrowiec Św.

7. Vanessa Banaszczyk UKS Black & White Ostrowiec Św.

8. Daria Zagnińska UKS Black & White Ostrowiec Św.

9. Magdalena Przygoda UKS Black & White Ostrowiec Św.

10. Dominika Jankowska WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

11. Amanda Gembalik UKS Spartanie Sanok

12. Iga Marciszonek Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

13. Martyna Smełsz Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

14. Maja Pawlak Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

DZIEWCZYNKI 15 LAT

1. Karolina Pietrzyk AKS Darzbór Szczecinek

2. Emilia Pękala UKS Black & White Ostrowiec Św.

3. Weronika Broś UKS Black & White Ostrowiec Św.

4. Agata Wasik UKS Black & White Ostrowiec Św.

5. Maria Szymańska UKS Black & White Ostrowiec Św.

6. Aleksandra Lenart UKS Black & White Ostrowiec Św.

7. Oliwia Chamera UKS Black & White Ostrowiec Św.

8. Martyna Megger WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński

9. Natalia Gajda Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

CHŁOPCY DO LAT 12

1. Oliwier Pakuła UKS Black & White Ostrowiec Św.

2. Mateusz Gibowski Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

3. Maciek Walczak Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

4. Dominik Harasim Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

5. Jan Sadowski Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

CHŁOPCY 13-15 LAT

1. Piotr Kapusta UKS Black & White Ostrowiec Św.

2. Remek Girczys Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

KLUBY

1. AKS Darzbór Szczecinek

2. Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

3. KS Lady Fitness Myślenice

4. KS Olimp Zabrze

5. Stowarzyszenie Top Toys Koszalin

6. UKS Black & White Ostrowiec Św.

7. UKS Spartanie Sanok

8. WKS O.R.I. Kruszyn Krajeński