Poznajcie  co najmniej 6 powodów, dla których warto randkować z kobietą, której pasją są treningi. Czytając ten tekst, zrozumiesz co może was połączyć. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że nigdy nie stworzysz podobnej relacji z dziewczyną, która woli spędzać dzień na kanapie lub na zakupach.

Powód 1 – Wzajemne zrozumienie

Nigdy nie usłyszysz od niej, że za dużo czasu spędzasz na siłowni. Twoja dziewczyna nie będzie kazała ci wybierać - będzie wspierać cię na każdym kroku. 

zrozumienie

Powód 2 – Wspólna dieta

Wzajemna dyscyplina może pomóc ci konsekwentnie trzymać dietę. W końcu oboje odżywiacie się zdrowo. Wspólnie gotujecie i dbacie o swoją motywację. Razem czekacie na weekend, w którym wybieracie swój cheat meal, czerpiąc z niego podwójną przyjemność!

dieta

Powód 3 – PR na lepszym poziomie

Wasze profile na portalach społecznościowych odżyją dzięki wspólnym fotkom! O wiele lepiej ogląda się znajomą parę, która właśnie ćwiczy podciąganie synchroniczne niż kolejne zdjęcie z kubkiem kawy na Instagramie.

pr

Powód 4 – Prezenty!

Koniec z otrzymywaniem sweterków w romby i zastanawianiem się czy ten naszyjnik na pewno jej się spodoba. Nareszcie wiesz, czego potrzebuje twoja dziewczyna. Nowe ubrania treningowe, bezprzewodowe słuchawki czy porządne rękawiczki do treningu z obciążeniem. Poszerzenie niezbędnego asortymentu na siłownię oraz satysfakcja drugiej połówki gwarantowane.

prezenty

Powód 5 – Niesamowita sylwetka

W końcu jesteś wzrokowcem, a siła przyciągania zaczyna się od pierwszego spojrzenia. Będąc całkowicie szczerym, jej ciało ma znaczenie – szczególnie gdy wygląda lepiej niż dobrze.

sylwetka

Powód 6 – Urozmaicenie cardio

Kto powiedział, że cardio musiało być nudne? JEŚLI WIESZ, co mamy na myśli ???? 

carido