https://www.youtube.com/watch?v=-1kd0IZjEFw

 

Od kilku tygodni kobieta Richa Piany otrzymuje pytania odnośnie tego co się konkretnie stało, jak i co było prawdziwym powodem śmierci ex-kulturysty, youtubera i celebryty. Podkreśla, że Rich był zawsze znany z niesamowitej bezpośredniości swojego przekazu, więc tym nagraniem postanowiła nie zatracić tego wizerunku, a przy okazji rozwiać plotki na temat jego odejścia. Tego dnia, Rich uczestniczył w sesji zdjęciowej w siłowni Powerhouse Gym, następnie wrócili wspólnie do domu, przygotowali posiłki, Rich poprosił o przycięcie mu włosów.

W trakcie strzyżenia Rich stracił świadomość i upadł na ziemię nieprzytomny z oczyma szeroko otwartymi. Kobieta Richa wykonała telefon na pogotowie, została poinstruowana o resuscytacji. Podkreśla stanowczo, że nie wspominała nigdy nikomu o jakimkolwiek powiązaniu tego zdarzenia ze niedozwolonymi środkami. Po 10 minutach przybył ambulans i zabrał Richa i jego ukochaną do szpitala. Chanel podkreśla, że to nie ona podała do wiadomości fakt używania przez Richa środków dopingujących, ale przypomina jednocześnie, że nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem, tym bardziej, że sam Rich wielokrotnie przyznawał się do stosowania ich od ponad 20 lat.

Określa nawet ilości posiadanych przez niego środków w domu (20 butelek) ale zaznacza, że były one na użytek własny i służyły mu przez cały rok, podkreślając, że nigdy ich nie nadużywał. W internecie pojawiły się też zarzuty, jakoby Rich miał problem z narkotykami, konkretnie kokainą. Chanel tłumaczy, iż przyjmowanie suplementów przedtreningowych drogą nosową było standardową rutyną Richa (jako przykład podaje sytuacje z targów FIBO w Niemczech 4 lata temu, gdzie Piana wciągał produkt Mayhem firmy Mutant).

https://www.youtube.com/watch?v=INgHcoRcCdQ

W końcowym fragmencie, Chanel mówi o tym, jaką osobą był Rich, o jego ciemnej przeszłości, ale i o wielkiej zmianie której zaznał i która to przeniosła się na innych, zmieniając ich życia na lepsze. Kończąc, Chanel niesie optymistyczne przesłanie o byciu pozytywnym, silnym i byciu słynnymi "5%".