SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja
Krystyna Zrażewska szykuje się na Debiuty 2018
Fitplota

Krystyna Zrażewska szykuje się na Debiuty 2018

Dołącz do dyskusji 1705 odsłon 10 min. czytania

Krystyna Zrażewska- fitnesska i trenerka personalna, jakiś czas temu napisała na Instagramie, że zamierza wystartować w Debiutach Kulturystycznych, które odbędą się już 16 lutego 2018 roku w Krakowie. Przygotowuje ją oczywiście jej partner - Jacek Kramek- Mistrz Polski w kat. Men’s Physique. Krystyna co prawda ma już na swoim koncie trofea zdobyte w innych, mniej prestiżowych federacjach, np. tytuł w kat. MS SHAPE federacji NAC, ale tym razem postanowiła spróbować swoich sił w federacji IFBB. Piszemy o tym, ponieważ naszą redakcję zawsze bardzo interesowały transfery z federacji do federacji, tak jak chociażby w przypadku zakończonego sukcesem przejścia Kasi Dziurskiej do IFBB. Na dobrą zmianę nigdy nie jest za późno...

ZOBACZ: Dziurska wraca do IFBB

Na swoim Instagramie Krystyna napisała: “Dwa lata temu postanowiłam, że więcej nie wyjdę na scenę. Czułam się spełniona sportowo, wydawało mi się, że nic więcej nie osiągnę w swojej kategorii- Ms. Shape, tak jak preferowane sylwetki na scenie międzynarodowej napawały mnie przerażeniem i nie chciałam sobie tego robić... Międzyczasie kategoria bikini fitness przeszła metamorfozę na tyle mocna, że zaczęłam coraz częściej myśleć o możliwości spróbowania swoich sił gdzieś gdzie mnie jeszcze nie było ☺️. W ten oto sposób zapadła decyzja - wychodzę na debiutach w lutym 2018 roku. Przygotowania idą już pełna para ... i jak nic sie po drodze- odpukać- nie wydarzy, to będę tam dla Was w nowym wydaniu, po 2 latach przerwy. Do zobaczenia!”.

Parę dni temu, znany sędzia Pan Jerzy Szymański wraz z córką Moniką, przyjechali do Warszawy na spotkanie Akop team'u. Mało kto pamięta, że Krystyna i Akop byli kiedyś parą, więc zamówiła indywidualną konsultację u Pana Jerzego przy okazji jego pobytu w stolicy. Sylwia z pewnością nie byłaby zadowolona z wizyty byłej dziewczyny swojego męża podczas spotkania Akop team'u… Jak oceniacie szanse Krystyny na Debiutach 2018? Ponoć forma już jest gotowa na scenę.

 

Komentarze (2)

ojan

Czyżby przepuklina pępkowa (przypadłość dotykająca czasem kulturystów)?

maly999

musi cycki powiekszyc zeby zdowywac miejsca wysokie. patrza na to na zawodachCo nowego na forum