Krystyna Zrażewska- fitnesska i trenerka personalna, jakiś czas temu napisała na Instagramie, że zamierza wystartować w Debiutach Kulturystycznych, które odbędą się już 16 lutego 2018 roku w Krakowie. Przygotowuje ją oczywiście jej partner - Jacek Kramek- Mistrz Polski w kat. Men’s Physique. Krystyna co prawda ma już na swoim koncie trofea zdobyte w innych, mniej prestiżowych federacjach, np. tytuł w kat. MS SHAPE federacji NAC, ale tym razem postanowiła spróbować swoich sił w federacji IFBB. Piszemy o tym, ponieważ naszą redakcję zawsze bardzo interesowały transfery z federacji do federacji, tak jak chociażby w przypadku zakończonego sukcesem przejścia Kasi Dziurskiej do IFBB. Na dobrą zmianę nigdy nie jest za późno...

ZOBACZ: Dziurska wraca do IFBB

Na swoim Instagramie Krystyna napisała: “Dwa lata temu postanowiłam, że więcej nie wyjdę na scenę. Czułam się spełniona sportowo, wydawało mi się, że nic więcej nie osiągnę w swojej kategorii- Ms. Shape, tak jak preferowane sylwetki na scenie międzynarodowej napawały mnie przerażeniem i nie chciałam sobie tego robić... Międzyczasie kategoria bikini fitness przeszła metamorfozę na tyle mocna, że zaczęłam coraz częściej myśleć o możliwości spróbowania swoich sił gdzieś gdzie mnie jeszcze nie było ☺️. W ten oto sposób zapadła decyzja - wychodzę na debiutach w lutym 2018 roku. Przygotowania idą już pełna para ... i jak nic sie po drodze- odpukać- nie wydarzy, to będę tam dla Was w nowym wydaniu, po 2 latach przerwy. Do zobaczenia!”.

Parę dni temu, znany sędzia Pan Jerzy Szymański wraz z córką Moniką, przyjechali do Warszawy na spotkanie Akop team'u. Mało kto pamięta, że Krystyna i Akop byli kiedyś parą, więc zamówiła indywidualną konsultację u Pana Jerzego przy okazji jego pobytu w stolicy. Sylwia z pewnością nie byłaby zadowolona z wizyty byłej dziewczyny swojego męża podczas spotkania Akop team'u… Jak oceniacie szanse Krystyny na Debiutach 2018? Ponoć forma już jest gotowa na scenę.