SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja
Kevin Levrone wystartuje w Arnold Classic Australia 2018!
Fitplota

Kevin Levrone wystartuje w Arnold Classic Australia 2018!

Dołącz do dyskusji 1561 odsłon 5 min. czytania

Kevin Levrone (53 l.) jest jedną z postaci, która należy do legend kulturystyki. Po nieudanym starcie na Mr. Olimpia 2016, gdzie zajął ostatnie- 16-te miejsce, zapowiedział wielki powrót! Na oficjalnym profilu Arnold Classic Australia na Instagramie, Kevin potwierdził swój udział w tych zawodach w marcu w 2018 roku. Obiecał swoim fanom, że jego forma będzie lepsza, niż na ostatnich zawodach w których wziął udział. Levrone przez ten cały okres trenował bardzo ciężko i wygląda na to, że jego forma będzie o wiele lepsza niż ostatnio. Tak wyglądał podczas zawodów MR. Olimpia 2016.

 

ZOBACZ: Kevin Levrone, transformacje i powroty

 

 

 

 

 

 Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (4)

gokuson

Wielkiego wyniku raczej mu tam nie wróżę... niestety.

Banan

o ile w ogóle wystartuje, przekłada te swoje starty co chwila; miały być już w tym roku i lipa

fitnesslove

o 15laat za pozno juz ;/

krzych666

Bez wrzucenia tony koksu nie zrobi formy w 2 lata, a jak wrzuci tonę koksu, to będzie przypominał betoniarkę. Już pod koniec kariery zaczął się robić taki "ulany". Najlepszą formę miał z 2 lata przed końcem - wąska talia, mega uda, mega łapy i mega obręcz barkowa.

Trzymam kciuki.Co nowego na forum