Akop Szostak po 1,5 rocznej przerwie, wrócił na ring. Po drugiej z rzędu porażce w MMA ogłosił, że kończy karierę w sportach walki. W sumie jego bilans walk wynosił 2-2. Potem pojawiła się kontuzja kolana, plany by wrócić do kulturystyki, ale ostatecznie wybrał MMA.

ZOBACZ: Akop Szostak wraca do MMA!

Dziś podczas gali WCA FIGHT NIGHT warszawski trener celebryta wygrał z Wojtkiem Balejko, przerywając tym samym swą złą passę. Dokonał tego w drugiej rundzie. Na początku walki panowie “badali” się wzajemnie i bardziej aktywny wydawał się być Balejko. Jednak pod koniec rundy Akop podkręcił tempo i przycisnął rywala. W drugiej rundzie Szostak sprowadził przeciwnika do parteru i atakował posyłając mu ciosy jeden po drugim. Balejko nie był zdolny do obrony i sędzia przerwał walkę.

Akopa dopingowały oczywiście mama oraz żona Sylwia, która krzyczała wniebogłosy. Obecni na gali byli również znajomi, podopieczni i przyjaciele Szostaka: Paulina Ihnatowicz i Kacper Młynarkiewicz (wsparcie na 300%), Fitlovers, przyszły tata Paweł Głuchowski z Natalią Kruczyńską, Ada Kaczmarek i jej narzeczony Norbert Daszkiewicz, Małgorzata Mączyńska, a także Mariusz Pudzianowski. Zobaczcie fragment walki! My oczywiście gratulujemy Akopowi wygranej i czekamy na więcej!