SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

armwrestling, rozmowa, jak ćwiczyć (wszystko)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
Witam.
Od niedawna zaczołem się interesować siłowaniem na ręke, a w szczególności jak to wyćwiczyć by być w tej dyscyplinie dobrym. Znalazłem jak narazie dwa ćwiczenia które zamieszcze na zdięciach.
Mam także pytanie, jak rozdzielić trenowanie w siłowaniu na ręke a ćwiczenia masowe, które będe wykonywał w ciągu tygodnia. Jak to ze sobą pogodzić?
W poniższych postach powklejam zdięcia więc proszę nie dopisywać postów, aż nie wkleje 3 zdięć.
Proszę sie tu wypowiadać jakie są wasze sugestie odnośnie tego sportu i jak go ćwiczyć wdg was.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978


Podnosimy ciężarek na wysykość około 20 cm od miejsca przybicia do blatu. Nie mylmy z ćwiczeniem na biceps!

Zmieniony przez - tony_tr w dniu 2005-06-18 19:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978


Oto następny sposób, chodź nie jestem pewien czy go tak wykonywać czy może tak jak w zdięciu 3. Proszę o skomentowanie. Oraz by dostrzec strzałki proszę powiększać zdięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40418
https://www.sfd.pl/temat34008/ - a to widziałeś??
w necie jest dużo specjalistycznych stron o tej dyscyplinie, z których dowiesz się o niej więcej niż z tego forum

edit: sory że nie poczekałem

Zmieniony przez - playand1 w dniu 2005-06-18 19:09:41

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978


Oto ten trzeci sposób....
Proszę o przeglądniecię tego co napisałem oraz napisanie swojej własnej opini jak najlepiej osiągnąć dobre wyniki w siłowaniu na rękę. Bo napewno każdy nieraz chce zaszpanować przed kolegami swoją siłą. Aha oraz napiszczcie bo tego nie wiem jak to pogodzić z ćwiczeniami na mase w tygodnia, gdzie mamy juz zajęty poniedziałek, środę i piątek.
To już koniec piszcie.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40418
http://armpower.laczpol.net.pl/armwrestling/index.php?page=arm_pokaz_trening&nr=6  to też może ci się przydać

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
Dzięki.
W sumie ten link wszystko wyjaśnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pyt o brzuch do specjalistów

Następny temat

Trening na siłowni + dom

WHEY premium