SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

arekmos81 Przemiana - 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Piątek
Plecy
1. Wiosłowanie sztangą w opadzie 4 x 10 70kg
2. Podciąganie na drążku (nachwytem) 3x12
3. Martwy ciąg 4 x 10 115kg
Triceps
1 Pompki na poręczach 4x12
2. Wyciskanie sztangi francuskie w leżeniu 3x12 60kg

Aeroby 40 min

Suplementacja
HiTec Whey C6 30g

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Poniedziałek

Klatka Piersiowa

1. Wyciskanie sztangielek leżąc głową w górę 4 x 10 26kg

2. Pompki na poręczach 4x12 obciążenie 5kg
3,Przenoszenie zza głowę 4 x 10 35kg

Biceps
1.Uginanie przedramion w chwycie młotkowym - 3 x 10 16kg
2.Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3 x 10 28kg
3.Uginanie ramienia oparte o udo 3 x 10 16kg

Aeroby po treningu siłowym 40 min rowerek

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Czekam na streszczenie z PRZEMIANY i trzymam kciuki

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
PODSUMOWANIE PRZEMIANA -AREKMOS81

Na poczatku chciałbym podziękować wszystkim za pomoc przy przemianie ,specjalne podziekowania dla Darnoka35 za pomoc przy planie treningowym , mastiemu oraz flexowi którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadzenie.Dla robo815 i dla nerwusa chungi za dobre rady i mobilizujące wpisy.Chciałbym również podziękować wszystkim, którzy zaglądali, pisali, pomagali i dzielili się swoją cenną wiedzą.
Nie przystapiłem do konkursu aby go zwyciężyć tylko potrzebowałem dobrej rady i mobilizacji - którą niewątpliwie otrzymałem na tym forum.
Gratuluje również wszystkim uczestnikom którzy wytrwali i ukończyli przemiane 2012 bo każdy kto ją ukończył i zanotował postepy jest juz zwycięzcą tej edycji.
.
Trening

Jako jedyny z uczestników Przemiany 2012 trenowałem systemem split , wiem że nie jest to idealny system na spalenie tkanki tłuszczowej.Lecz lubię ćwiczyć takim sposobem i z efektów jestem zadowolony.Nie uzyskałem spadków w objętosci mieśni a w pasie spadło co mnie bardzo satysfakcjonuje.Między innymi zauważyłem poprawę wytrztmałości,wzrost siły, spalenie tkanki tłuszczowej, mięśnie stały się twardsze.

Dieta
W czasie przemiany dawałem na treningach sto procent swoich mozliwosci poprostu dawałem z siebie wszystko.Gorzej było z utrzymaniem diety którą realizowałem w 80 procentach.Dieta była moją pięta achillesową, no ale cóż nie ma co narzekać tylko poprawić to czego się nie wykonało.Zrezygnowałem z pieczywa z napoji gazowanych oraz ograniczyłem spozycie alko.

Suplementacja - Dziękuję firmie HiTec za niżej wymienione suplementy.

1. HiTec Whey C6 truskawkowy oraz cookies&cream

Świetne uzupełnienie diety w braki białka. Do tego świetny smak cookies&cream pycha, truskawkowy troszkę gorszy ale dało sie przetrawić . Rozpuszczalnosc mnie zadziwila- wystarczy wsypac, potrzasnac i bialko calkowicie rozpuszczone bez grudek.

OCENA: 9/10
SMAK: cookies&cream 9/10 truskawka 7/10
ROZPUSZCZALNOSC: 10/10

*HiTec Anabol Amino
Suplement, który przyczynił się do poprawy regeneracji jak i zapewne wytrzymałości.
OCENA: 10/10

No więc zamierzam ten tydzień przeznaczyć na regeneracje i wrócić spowrotem od poniedziałku do przerzucania żelastwa.Oczywiście nadal będę prowadził swój dziennik.

Wymiary

waga – 90kg jest 86
Klatka piersiowa wdech – 114cm /116cm
Klatka piersiowa (luz) - 111cm / 112cm
Pas – 99cm /94cm
Obwód ramienia – 40cm /41,5cm
Obwód uda – 62cm /64cm
Łydka - 38cm /38cm












Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-05-30 10:58:36

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Sorki za drugi wpis ale nie mogę edytować poprzedniej wypowiedzi.
















Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-05-30 11:02:15

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
No efekty widać gołym okiem najwieksze chyba na brzuchu i bokach , gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Gratuluje przemiany ,wytrwałości ,ja przy tobie to wiewióra jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Widać poprawę sylwetki. Gratuluję efektów :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Dzięki chłopaki, ale jeszcze duuuuużo pracy przede mną . Cel ? w przyszłym roku na lato krata .

Zmieniony przez - arekmos81 w dniu 2012-05-31 10:25:06

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Całkiem nieźle .Moje gratulacje

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palić? Nie Palić? NIE PALIĆ!!!

Następny temat

Powrót do ćwiczeń + porada

WHEY premium