SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anoreksja a masa i ćwiczenia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
Witam, mam 16 lat i wychodzę aktualnie z anoreksji. Moja najniższa waga przy wzroście 166cm to 41kg. Teraz jest to już ok 44-45kg. Bardzo lubię sport, zajmuję się tańcem i jestem fanką fitnessu oraz biegania. Chciałabym nabrać masy mięśniowej w zdrowy sposób w połączeniu z wysiłkiem fizycznym. Czy jest to możliwe? Czy najpierw powinnam nabrać masy do moich optymalnych 49kg sprzed choroby,a potem dopiero zabrać się za ćwiczenia?
Z góry dziękuję za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
jasne, ze najlepiej, zebys zaczela cwiczyc i zdrowo jesc, jednak nie wiem, czy 49kg to jest optymalna waga przy Twoim wzroscie - mam 168 i wazylam kiedys tyle i to nie wygladalo dobrze... Waga nie jest dobrym wyzancznikiem - liczy sie to, co widzisz w lustrze, ale pytanie, co chcesz tam widziec? Wrzuc ankiete i zdjecia, ktore przedstawiaja Twoja wymarzona sylwetke.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uczulenie a odżywka białkowa.

Następny temat

Studentka na pierwszej redukcji:)

WHEY premium