SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alkohol zcina białko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
Słyszałem ze alkohol zcina białko. Czytałem o tym pare tematów, jednak co to dokładnie znaczy ? Wiem, że białko jest zcinane również w żołądku, rozkładane a następnie wchłaniane w jelitach.
O eksperymencie ze spirytusem i jajkiem też słyszałem, jednak nijak się to ma do mięśni bo nic takiego po wypiciu butelki wódki się nie stanie. Mówi się, ze alkohol wypłukuje witaminy - z tym się zgodzę, ale też, że nie zbuduje się masy a i efekty w wyciskaniiu będą gorsze - z tym też się zgodzę, bo zauważyłem to po sobie.

Jednak czym są spowodowane gorsze efekty na siłowni po spożyciu alkoholu ? Co takiego alkohol robi z naszym organizmem, że mamy ochotę położyć sie pod ławką i leżeć ?
I co dokładnie znaczy, że alkohol spala białko, jakie sa tego skutki i które białko spala (w mięśniach czy spożyte) ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Kup wódkę proteinową Devotion to nie tylko nie spadniesz ale i przypakujesz

https://www.sfd.pl/Jesteś_koksem,_chcesz_się_napić__czytaj_!!!-t662673-s1.html# 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Na prawdę to takie istotne co dzieje się na poziomie komórkowym? Dla mnie wystarczy wiedzieć to:
-w dni treningowe nie pijemy
-raz na miesiąc 2 piwa nie zaszkodzą
-uzupełnij białko po spożywaniu alkoholu

Ale ja nie jestem zawodowcem i takie mam podejście :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 345 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11697
nic nowego nie powiedzial, ale ladnie wszystko zobrazowal :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
krzykacz
Kup wódkę proteinową Devotion to nie tylko nie spadniesz ale i przypakujesz

https://www.sfd.pl/Jesteś_koksem,_chcesz_się_napić__czytaj_!!!-t662673-s1.html#


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - podejście pierwsze

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium