SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alkohol ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
siemanko jak jest z piwkiem na redkujcji bo mam dietke jak dzisiaj wypije pare piwek to nie zabrzy mojej dietki raczej co ?

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zależy jak często chcesz pić. Ja osobiście tak co dwa tygodnie coś zabaluję, na pewno to nie pomaga i mam potem wyrzuty, ale wszystko jest dla ludzi . Unikaj w czasie picie wszelkich zakąsek typu paluszki, chipsy i kolorowe napoje. Najlepiej to czysta popijana wodą ;). Jest już parę topiców na ten temat na forum, wystarczy trochę poszukać.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bzyku
z początku przeczytał
"wszystko jest dla buzi"
alkohol nie jest wskazany, w odżywianiu kilka tematów jest o tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kasza manna po treningu

Następny temat

Dietka na mase ...cos chyba nie tak... schudlem !!

Wiecej