SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aerobyyyy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. za tydzien zaczne trening na rzezbe jeszcze nie ulozylem go. Dietka tez jest redukcyjna. I mam zamiar robic aeroby. Ile ich robic w tygodniu. Lepiej na czco czy po treningu ?? rower czy bieganie ?? PLS HELP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
zacznij od 5 razy w tyg. po 45min-1h
najbardziej efektywne są rano na czczo,ale po trenigu też mogą być
rower czy bieganie? - jeżeli rower to w tępie ok.20km/h,a zamiast biegania szybki marsz
tętno w granicach 120-140 uderzeń na min.
xxxxxl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
ja powiem tak:
lepsze sa naczczo rano przed sniadaniem,ewentualnie zaraz po treningu(ale ciezko jest wtedy)lub pod wieczor jakies 2-3h po posilku,a pozniej juz tylko bialko
lepsze bieganie niz rower,angazuje wiecej partii miesniowych i wiecej wysilku kosztuje
co do ilosci to zacznij od 10-15 min(mowie o bieganiu,bo rowerka nie praktykuje narzie)i w kolejne dni zwiekszaj o 5 min,az osiagniesz cos kolo tych 40-45 min,ja co prawda robie po 30min 5 razy w tygodniu,ale te 45 min napewno tez jest dobre,ale godzina pozadnych aeorbow to chyba przesada...

"Blogoslawieni czystego serca, albowiem oni Boga ogladac beda"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
wydaje mi sie ze to bieganie nie jest wcale takie swietne -stawy obciazone bardzo-.

Niepamietam dokladnie ale czytalem ze podczas aerobow nalezy dazyc do jakiegos okreslonego poziomu tetna (nie pamietam ile) i to tetno uzyskuje sie juz podczas szybkiego marszu lub marszobiegu i nie obciaza sie przy tym stawow


Never shall innocent blood be shed. Yet da blood of da wicked shall flow like a river. Da three shall spread their blackend wings and be the vengeful striking hammer of God

~~~~~~~~~~~~~~
http://www.pajacyk.pl 
~~~~~~~~~~~~~~

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
bieganie nadaje się do wyrobienia sobie kondycji
ale na spalenie tk.tł. z pozostawieniem możliwie nienaruszonej masy mięśniowej bieganie się nie nadaje,ponieważ wraz z tłuszczem gubimy mięśnie,a tego każdy kto trenuje na siłowni by sobie nie życzył
xxxxxl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj chętnie pomożemy, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Najlepiej ćwicz aeroby nadczo gdzieś do 60 minut co drugi lub trzeci dzień. (częściej naprawde niepotrzeba jeśli trzymasz sie diety) Dużo pomaga bieganie. (polecam)

"Tatusia oszukasz , księdza oszukasz ale życia nie oszukasz. Dlatego wiedz że od początków dziejów ludzkośći człowiekowi towarzyszyła kupa. Nie ćwiczcie - zostańcie królami sedesów."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sądzicie o takim planie na masę

Następny temat

jak rece podczas siły?

WHEY premium