SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aeroby pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 686

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

29

Waga

74

Wzrost

181

Cel treningowy

masa/sila

Staż treningowy na siłowni

5 miesiecy, 4 miesiace diety

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzet

Dieta

na mase

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Ostatnio przerabiany plan

split 4 razy w tygodniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
hejka
ostatnio lekko bawilem sie z moja dieta i niestety troche w brzuch poszlo. pasowalo by teraz ten brzuch zmniejszyc. wiem ze ogolnie albo masa albo rzezba ale ja nie chce sie jakos rzezbic (bo jest za malo miesnia ;)) tylko troche tluszczu stracic, czytalem ten art https://www.sfd.pl/Treningi_aerobowe-t405786.html
i teraz sie zastanawiam czy nie dodac z 2 razy w tyg aerobow w DNT. sprawdzi sie to czy moze jednak zrobic normalna redukcje? a jezeli dodac te aeroby na czczo to czy kupic jakie bcaa? a moze jakies inne rady?
diete juz oczywiscie poprawilem i jak na razie bez eksperymentow bedzie. w sumie odkad jestem na diecie to troche kg zlapalem ale w pasie centymetry staly w miejscu tylko teraz jakos tak wyszlo ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
wątpię żebyś musiał redukować.

Aeroby możesz dodać x 2-3 w tygodniu. Skoro cie tak zwane ''zalewa'' to ogranicz węglowodany, zwiększ ilość białka w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
zredukowac brzuch troche musze, fotek nie chce mi sie wstawiac ale mam w pasie obecnie 89 cm takze sporo jak na taka mala wage. bialka zwiekszac nie musze bo mam odpowiednia ilosc. zachcialo mi sie bawic weglowodanami i teraz mam wyniki. no ale jak sie nie sprobuje to sie czlowiek nie dowie jak reaguje na niektore rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
to ogranicz węglowodany, pomóż sobie aerobami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
pytanie czy robic na czczo i wspomoc sie bcaa? w sumie nie zawsze sie uda na czczo bo pracuje w roznych godzinach ale probowac mozna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
możesz zażyć BCAA przed aerobami, albo zjedz jakieś lekkie śniadanie przed bieganiem np płatki owsiane( nie za dużo ) z orzechami włoskimi i rodzynkami zalane jogurtem naturalnym.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-03-02 22:36:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nowy plan jest w porządku?

Następny temat

wskazówki przy układaniu planu

WHEY premium