SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aerobiczna szóstka weidera + hantle

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 202
Witajcie !

Mam 16 lat ok 85 kg wagi, jesli chodzi o wagę staram sie duzo jezdzic na rowerze, ale tez chciałbym troche miesni brzucha nabrac, dltaego pomyslałem o A6W.

jest mam napisane ze np 3 serie po 10 powtórzen, ta znaczy mam w kazdym cwiczeniu 10 razy dla kazdej nogi zrobic powótórzenie ?

znaczy cwiczenie pierwsze, lewa noga raz, prawa raz, lewa drugi, prawa drugi, lewa trzeci, prawa trzeci [...] lewa dziesiąty, prawa dziesiąty i wtedy przechodze do ćwiczenia drugiego ?

i w drugim tak samo ?

i jak zrobie taką serię to ile odpocząć przed kolejną ?

i czy wystaczy na początek jak zaczne ograniczać tłuszcz ?

I dodatkowo mam hantle 3kg, prosiłbym o cos na początek, bo obecnie jestem słaby nie moge zrobic nawet pompki jednejm pewnie z racji swojej wagi, z góry dziękuje i pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
nie lewa raz prawa dwa .... nie odpoczywac wcale miedzy seriami.na pocztek wystarczy z tym tluszczem zacznij biegac interwalami

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 202
czyli jak pisze 10 powtózen to po 5 dla kazdej nogi ? jak 20 to po 10 dla kazdej a jak jest cwiczenie z obydwoma nogami to wtedy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Nie rób a6w bo to dla ludzi, którzy maja już mięśnie brzucha i chcą tylko odsłonić. Ile masz wzrostu, jaką masz diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
jak pisze 10 to 5 dla kazdej nogi jak masz dwie nogi to podosic razem dwie nogi 10 razy

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 202
No więc mam 185 wzrostu, troche cycków męskich, mało mieśni brzucha, troche brzuszka. I mały biceps. Waże 85 kg, diety nie mam żadnej. tylko czesto jezdze na rowerze i mam zamiar zacząć biegac, w takim razie co mi proponujecie i czemu nie moge zrobic A6W ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Przecież Ci napisałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny

Wiecej