SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

activlab w supermarketach.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3823

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Witam, chciałem pochwalić następują rzecz, że jako jedyni jesteście ze swoją ofertą nie tylko w sklepach z odzywkami. I tak moge kupic wasze zupki w kauflandzie, czy bcaa w puszcze w carrefourze. A w tym drugim robie zakupy prawie codziennie, i jaka byla moja radosc kilka dni temu, kiedy idac na stoisko z napojami izotonicznymi i energetykami, zobaczylem wasze bcaa drink, niedlugo chyba nie bede musial juz jezdzic na drugi koniec miasta do sportowego, bo w moim sklepie widze ciagle powiekszajacy sie asortyment odzywek waszej frimy. Jest tez tam oferta suplementow (inne opakowania nie czerwone tylko biale, ale z waszym logo), niestety jest to chyba troche niekoonomiczna wersja w porownaniu z normalnymicenami, i kierowane to ejst dla innego typu klientow, ale wazne ze sa o mozna kupic bialko, czy kreatyne w zwyklym markecie!. W innych sklepach niestety nie ma waszego towaru, ale cieszy mnie ze moj sasiedzki carrefour sprzedaje wasze suplementy.
Reasumując fajnie ze wychodzicie do ludzi ze swoimi produktami, oby tak dalej.
Ps: Tak sie zastanawialem czy Activlab nie ma w planach wyprodukowanie batonow proteinowych? Bo jeszcze to mi sie marzy, ze zamiat marsa czy snickersa normalnie kupie sobie w zwyklych sklepie pyszne bialko w formie batona.




Zmieniony przez - Huckenbush w dniu 2012-01-05 14:41:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Bardzo nas cieszy ta opinia

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
No i od kilku dni, a wlasciwie odkad wypatrzylem bcaa w pobliskim sklepie, na nockach w pracy nie pije juz energetykow, tylko 2-3 wasze drinki na ktore wole wydac kase, wiec tez napewno wyjdzie mi to na zdrowie A zupkami fit zarazilem moja mame, ktora bardzo sobie je chwali, troche meczace jest tylko to ze musze ja tam specjalnie zawozic na 2 koniec miasta po zupki do kauflanda, ale daje rade
Jeszcze tylko brak tych batonikow bialkowych, ciekawi mnie czy macie plany na cos takiego
No i mam nadzieje ze bedziecie tez isc w tym kierunku, bo macie kilka produktow ktore i zwykly kowalski moze sobie kupic czy osoba trenujaca na silowni. A tez nie kazdy ma sportowy w swoim miescie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
No dla wielu ludzi , takich jak Ty np to bardzo dobra alternatywa , nie musza jechac specjalnie do sklepu z odzywkami , tylko maja pod nosem , a wiadomo jak to jest w niektorych mniejszych miastach , jeden sklep z odzywkami i tyle ...

Co do batonow to byloby idealnie wiadomo

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Muszę się chyba przejść na zakupy...:)
mam nadzieje że są już u mnie w sklepach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
tak tylko czy składowo i cenowo wychodzi tak samo ? wydaje mi się że dużo lepiej jechać do normalnego sklepu z suplami

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
No wiadomo, ale nie bede jechal do sportowego po 2 puszki po 250ml bcaa, a tak moge sobie kupic przy zwyklych codziennych zakupach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Składowo i jakościowo wychodzi tak samo

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
No wlasnie ze u mnie w tesco zdziwiłem sie ale jest duzo drozej jak przelicze gramature co do ceny niż w normalnym sklepie który jest na pasażu tesco, dziwne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Nie dotyczy to np. BCAA Xtra Drink

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
rowniez bedac w pl w tesco zauwazylem skromne stoisko z suplami od activlab. Dobry pomysl o ile oferta bedzie rozszerzona pzdr

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CreaShot przed czy po ?

Następny temat

Odżywki na siłę i rzeźbę

WHEY premium