SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w :FAQ

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 176047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Ja mam pytanko odnośnie 5 ćwiczenia, czy ma to wyglądać tak że leżąc na podłodze podnosze barki, lewą nogę -> opuszczam ją, prawąnogę-> opuszczam ją i dopiero kłade sie spowrotem na podłodze ? i czy to jest 1 powtórzenie ?

I jakie powinny być przerwy między powtórzeniami w serii i seriami ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 201
Nie tak jak piszesz...
Robisz tak: barki z rekami na karku do gory, brzuch spiety, prawa noga do gory - 90st, lewa wyprostowana w poziomie, potem szybka zmiana nog i to jest jedno powtorzenie. Dalej bez kladzenia sie na podlodze powtorz to co powyzej pisze 6 razy (jesli 1szy dzien) najszybciej jak potrafisz i bedzie git ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 233
Siema pakerzy. Jak sie zaczyna nowy cykl a6w od nowa czy więcej powtórzeń ? i czy sie robi przerwę między cyklami ? Czekam na konkret odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 233
Siema pakerzy. Jak sie zaczyna nowy cykl a6w od nowa czy więcej powtórzeń ? i czy sie robi przerwę między cyklami ? Czekam na konkret odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Ludzie powiedzcie mi jak dotrawac do chociaz 10 dnia. Poprostu ile razy zaczne to zacinam sie w 3-4 dniu. Wogule dla mnie to gechenna robic 2 serie a niby brzuch nie mam słaby. Poradzcie

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
A między powtórzeniami robić jakieś przerwy ? wracać np. na 3 sec do pozycji leżącej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
Wskazane sa przerwy miedzy seriami ale nie miedzy powtorzeniami . Najwazniejsza pauza jest w momencie napiecia miesni 2-3 sek. Przeciez o tym wszystkim na pierwszej stronie juz powinno byc lenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
no jestem na 2 dniu brzuch boli jak cholera mam nadzieje ze to dobry znak

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
sluchajcie, gdy zamiast pieczenia brzucha od cwiczen bola przyczepy sciegen w okolicach bioder, to jak zmodyfikowac cwiczenia?

a moze za wysoko unosze nogi?

trenuje taniec i sport walki wiec wydawac sie moze ze mam silne nogi. nie wiem. z powodu bolu sciegien przerwalem te cwiczenia.



tuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
czy unoszenie nog moze byc mniejsze niz 90st.? w tej chwili jade 'moim' sposobem i zlikwidowalem problem z poprzedniego postu ...
czy ktos robil podonie? czy to ma jakis sens?

Zmieniony przez - tuo w dniu 2007-05-26 17:11:45



tuo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatynina?

Następny temat

pytanie....

Wiecej