SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"pakierzy" i przysiad,martwy u was na siłowniach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
U mnie na siłce praktycznie nikt nie robi przysiadów a martwy to może kilka osób z całej rzeszy które przychodzą "pakować". A jak jest uwas na siłkach z tym?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6772
Jeśli ktoś będzie rósł od noszenia pralki czy machania samym gryfem na siłowni spędzając 20min nie uroniwszy nawet jednej kropli potu to dokładnie to powinien robić jeśli chodzi o kulturystykę. Przysiady i martwe ciągi są dobrymi ćwiczeniami ale nie są niezbędne do rozbudowy wielkich mieśni i każdy kto ocenia na podstawie "nie robi podstawowych ćwiczeń" innych na siłowni ma małe pojęcie o tym co jest ważne w tym "sporcie". Temat miałby sens gdyby dotyczył trójboistów, którzy nie robią przysiadu i martwego ale to już osiągnęlibyśmy dno internetu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Przysiad i martwy to jakiś wyznacznik?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62135
Tak przysiad i martwy ciąg są wyznacznikiem poważnego podejścia do treningu siłowego,tylko poważna niedyspozycja ruchowa nóg usprawiedliwia nie robienie powyższych ćwiczeń.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"Przysiad i martwy to jakiś wyznacznik? "

Widzę że następny "pakier"

Zmieniony przez - prezes3 w dniu 2015-05-21 10:56:10

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Ale nikt nie będzie decydował o tym jakie ćwiczenia wykonuję na treningu.Ktoś inny mógłby się do Ciebie doj**ać czemu nie robisz sprawnościówki i nie biegasz po 20km,bezsensu.Temat z dupy,pod publikę.





Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2015-05-21 14:41:59

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4318
To prawda co kolega wyzej powiedzial ja osobiscie robie te dwa cwiczenia ale tez zdaje sobie sprawe ze kazdy przychodzi w innym celu na silke i nie wszyscyrobia mase czy sile
Kazdy powinien robic to co lubi i nic innym do tego, ja osobiscie malo wnikam w to co inni robia na silce no chyba ze przyjdzie jakas fajna laska to wtedy sie zainteresuje ale tez nie robie tego na bezczela
I dodam ze nie bardzo mi sie podoba jak inni kolesie sie patrza jak cwicze jescze bym zrozumial jak bym byl jakims olimpijczykiem ale jestem zwyklym sredniakiem wiec nie po cholere ktos na mnie patrzy i co to go interesuje co ja tam robie
...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 10 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7730
temat moze i pod publike ale jednak martwy ciąg to jednak kanon "pakierowania"

mistrz walki osiąga zwycięstwo bez gniewu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Weźmy chociaż typa który przysiady robi sobie 60kg sztangą ale wykroki to jego główna część treningu nóg i nap*****la je jak szalony do upadku więc jest h**owszy ? No bez jaj

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
U mnie mało osób robi, ale to przeważnie Ci co nóg nie robią.

Ja też nie zawsze robię, jak nie mam ochoty to sobie suwnicę zrobię lub gobleta, jak mc mi się nie chce to np prostowania na rzymskiej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"U mnie mało osób robi, ale to przeważnie Ci co nóg nie robią. "

Hehe no właśnie tacy co nóg nie robią mnie śmieszą bo tu łapkę podpompuje a później będzie trzeba pralkę albo lodówkę wnieść na piętro i spinator dyskotekowy nie ma siły się okazuje haha.

Zmieniony przez - prezes3 w dniu 2015-05-21 23:27:50

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs na trenera personalnego WROCŁAW

Następny temat

beta kazeina - cukrzyca, kiepska wrazliwosc insulinowa?

WHEY premium