SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"głodówka" ile można wytrzymać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
Pytam z czystej ciekawosci
PS w wyszukiwarce nic nie znalazłem
Ile człowiek może wytrzymać na Hmm „głodówce" jedząc bardzo mało bądź też nic (ale nie odwadniając organizmu) ? chodzi mi czego/jakich chorób może się dorobić lub czy może .. umrzeć?
czytałem o takich wynalazkach co nie jedli rok-pół .. jak ?

Zmieniony przez - Pomiedor w dniu 2006-08-16 23:18:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 413
Taka ciekawostka, że najdłuższa udokumentowana głodówka trwała 382 dni, 27 latek ważył 207kg, po 382dniach ważył 81kg, 5 lat później 88kg.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2495396/pdf/postmedj00315-0056.pdf


Zmieniony przez - bobtorrent w dniu 2019-08-23 20:11:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 695
Sporzywali bardzo duza ilosc wody i zyli na zupkach(pomidorowych;p)tak dostarczajac organizmowi potrzebnych substancji odzywczych. Widzialem wlasnie kiedys o tym program "Rozmowyu w toku" i wlasnie mowili o tym.

To co masz zrobic dzisiaj,zrob pojutrze. Bedziesz miec 2 dni wolnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ardzo duza ilosc wody i zyli na zupkach(pomidorowych;p-z wodo to sie zgodze ale z ta zupką to już nie zabardzo owszem też słyszałem żę ludzie nie jedzą tam pare miesięcy ale jak oni to robią to nie mam pjęcia ,,zdrowy'' człowiek może CHYBA już umrzeć po 10 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
zdrowy czlowiek<na umysle>nie stosuje ''glodowek''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Jezus 40 dni wytrwał i rekordu chyba nikt jeszcze nie pobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 695
Jesli czlowiek "je" zupe ktora sam przyrzadzil to jest ona zdrowa i potrafi dostarczyc mimo wszystko wszystkich wartosci odzywczych(jak nie jest chemicznie robiona) wiec dzieki temu mogli tyle przezyc. I to chodzi o zwyklych ludzi nie majacych diety

To co masz zrobic dzisiaj,zrob pojutrze. Bedziesz miec 2 dni wolnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
a co rekord chcesz bić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też słyszałem o ludziach co nic nie jedzą przez całe życie (jadą tylko na samej wodzie; zupek też nie jadają), ale moim zdaniem to jest ostra ściema! A najgorsze jest to, że potem ktoś przeczyta takie bzdury, spróbuje sam i zdechnie po paru dniach. Człowiek bez wody jest w stanie przeżyć ok. 3 dni, bez jedzenia - tydzień. Więc niby dlaczego od tej reguły miałyby być jakieś odstępstwa w postaci kilku cudaków, którzy przez całe życie nie jedzą nic ?? Każdy homo sapiens zbudowany jest tak samo i potrzebuje mniej więcej tyle samo składników odżywczych do przeżycia, których sama woda niestety nie zapewni!

Zmieniony przez - Samobójca w dniu 2006-08-17 12:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
ta,ciagle o jakis cudach sie slyszy Pamietam jak kiedys w TV bylo cos o kobiecie,ktora odzywiala sie ziemia Hehm,to juz chyba wolalabym nic nie jesc ale najglosniej jest o czerpaniu energii slonca i takie rozne hmm,nawet niedawno w necie natrafilam na cos o takich ludziach.Jak chcecie to mozecie sobie zajrzec na te bzdury :
http://niejedzenie.info/polski/niejedzacy.html 

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
omg co za bullshit

A moze to w koncu na swiatle daloby sie zbudować beztluszczowa mega mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Caramel: Jedzenie ziemii i innych porypanych rzeczy akurat jest możliwe. To się nazywa "łaknienie spaczone" --> http://pl.wikipedia.org/wiki/Łaknienie_spaczone 

Khaine: Bardzo chętnie zbudowałbym swoją masę na samych promieniach słonecznych, bo jedzenie "standardowej" żywności coś mi nie idzie (mam ponad 20 kg niedowagi ;) LOL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie smakowal wam twarog wieczorny??

Następny temat

Dieta niedorobiona%-)

WHEY premium