SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na masę??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Witam. Jestem nowy i chce przybrać trochę masy mięśniowej. Ćwicze 2 miesiące i jestem z tych "szczupłych" ludzi. Mam bardzo szybką przemianę materi i muszę bardzo dużo jeść. Dlatego ciężko mi przybrać na masie. Jakieś tam efekty zauważam ale są bardzo niewielkie. Doradzcie mi co brać(opócz sterydów), żeby nabrać masy. Myśle nad tym http://www.allegro.pl/item379001574_bialko_kreatyna_carbo_mct_magnum_8ooo_dieta.html ale nie wiem, czy to jest dobre. I jeszcze jedno pytanie czy to dobrze że ćwicze codziennie. Jak nie to dajcie jakiś dobry plan na masę. Mam w domu ławkę poziomą. Gryf prosty łamany i hantle i oczywiście obciążenie. Dajcie jakiś dobry trening na masę. I jeszcze żeby te suplementy były w rozsądnej cenie bo nie jestem przy kasie. Powiedzmy coś w cenie 100zł. Z góry dzięki. Napisałem w dziale dla zaawansowanych bo potrzebuje porad doświadczonych osób. Napiszcie jak najszybciej.

fifhter17

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 851
Ile ty masz lat? Dobrze ułożona dieta na masę będzie o wiele lepsza niż suplemacja już od początku Co do ćwiczenia codziennie to nie za bardzo bo lipa z regeneracja. Najlepiej 3 dni w tygodniu co 2 dzień sobota i niedziela wolne Trening ACT jeśli dopiero zaczynasz lub cięższe FBW jeśli trochę już ćwiczysz

Pozdro.

No pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Dobrego Gainera mógłby śmiało wcinać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Napisałem w dziale dla zaawansowanych bo potrzebuje porad doświadczonych osób.
trzeba bylo napisac w dziale dla poczatkujacych, tam dostalbys taka sama odpowiedz.

1.suple NIC, nic ci nie jest potrzebne
2.trening FBW posty podwieszone wyszukiwarka
3.MikX jak nie ma diety to nie pisz glupot.
4.ydaj sie do dzialu odzywianie tam ulozysz sobie diete.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mozna?

Następny temat

[ACT]Zamiana kilku cwiczeń

WHEY premium