SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

???????????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
Witam mam pytanko czy jest jakas mozliwosc spalenia tk tłuszcowej okołobrzusznej podczas cyklu masowego ?
(skonczyłęm redukcje trwała 6 tyg co do wynikow w pasie spaliłem z 93cm do 83cm ale w ciagu 4 tyg a pozniej nastopił zastuj mimo ze zwiekszyłem ilosc areobow i obciołem troche weglowodan w diecie nic wiecej nie spadło waga z 95kg na 86kg wynik był by zadawalajacy gdyby nie ta mała wartswa tłuszczu przysłanajaca miesnie brzucha )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1465
Trochę mało informacji
ale zakładam że dietę miałeś ok i o odpowiednik porach kończyłes z ww.
Wiec rzuć okim na dział suplementacja, pomyśl o jakimś bezefkowym termogeniku.

Tylko w dżemie siła drzemie
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
w tematyce spalaczy tłuszczy jestem zupełnie zielony prosił bym cie podanie jakis spalaczy(linki)ktore moge brac w trkacie treningu masowego razem z monowodzianem kretayny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Wszystkiego odrazu nie spalisz a na pewno nie podczac cyklu masowego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1465
Słuchaj tego co mówi Domer.
Jeżeli budujesz masę - robisz nadwyżkę kaloryczną (tzn. jesz więcej niż potrzebujesz) więc trudno zrobić wycinkę. Ogólinie jest tak że jak się robi wycinkę to nie sposób zrobić masę ( no chyba że na samym początku zabawy w siłownie) i na odwrót. Więc spróbuj sobie zbilansować dietę na 0, po treningu zjadaj 30% całego zapotrzebowania na ww. (choć to zależy kiedy ćwiczysz) dołóż do tego 45 min. aerobów po treningu (tętno 65% max) poleć tak przez 3 tyg i zobacz jak się zacznie zachowywać organizm.

Tylko w dżemie siła drzemie
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
da sie spalac tluszcz i robic mase ale to wyzsza szkola jazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1465
Ok ale napewno nie samą zbilansowaną dietę i treningiem.

Tylko w dżemie siła drzemie
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
dzieki za odpowiedzi
Juz ponad 6 tyg jestem na ujemnym bilansie fatu spadło sporo ale i razem z nim masa miesniowa( po 2cm w bicu i w klacie ponad 3cm ) juz mam dosyc redukcji a poza tym słyszałęm ze maksymalna długosc reduckji powinna włąsnie wynosic 6 tyg i marze juz o tym zbeby zaczac jechac treningiem masowym i dieta o dodatnim bilansie w tym tygodniu jade na zerowym a do przyszłgo tygodnia juz dodatnim i moje marzenie sie spełni
A z drugiej strony nie spaliłem do konca tk tłuszczowej na brzuszku a taki był moj cel tej redukcji.Trudno skoro sie nie da pogodzic tych dwoch celow w naturalny sposob, bez zadnych diabelskich srodkow .
Wybiore trening na mase z nadzieja ze duzo fatu sie nie odłozy
Jescze raz wielkie dzieki za uswiadomienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Keho da sie na Saa z Winstrolem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

ostrowia i konsultacje lekarskie

WHEY premium