logo
zamknij zamknij

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69793

0 5 0
napisał(a)
_Szajba_
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 535 Napisanych postów 4066 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 111294
"Krata na Lato" - krótki wstęp. Jak wiecie, sport "uprawiam" od trzech lat. Nigdy wcześniej nie trzymałem sztangi w ręku, ba, nawet jej nie widziałem na żywo, a jedyną moją aktywnością była praca fizyczna, gdzie też się nie przemęczałem. I tak dalej, i tak dalej...........
Masti powiedziałby - bez pitu, pitu
No to po kolei. Wbrew powszechnie panującej opinii, kratę na lato zamierzam robić w cyklu masowym
Od 10 kwietnia wchodzę na masę (ok 3500-4000kcal) z dużym udziałem węglowodanów (ok 400-450g dziennie). Krata już jest, trzeba by ją tylko nieco uwypuklić , całą sylwetkę wypełnić i nieco wyostrzyć. Krótko mówiąc do menu wracają węgle i CBL.W dni nietreningowe, ....... dalsza część mojego planu w trakcie przygotowywań.
Tymczasem, krótka wycieczka zaowocowała filmami

2. Sprawność i sila

- wykonać min 15 pompek na poręczach -za zaliczenie 1 pkt

-zwis na drążku nachwytem , zaliczyć min 90 sekund -za zaliczenie 1 pkt

- plank na łokciach - min 180 sekund -za zaliczenie 1 pkt

Niestety nie miałem zegarka, więc plank robiony na "oko" i wyszedł za krótki . Wrzuciłem go tu b pokazać pozycję w planku i piękne okoliczności przyrody.
Drugiego planka zrobiłem w domu, a każdy wie, że drugi plank trwa dłużej

Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-04-02 19:35:16
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
_Szajba_
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 535 Napisanych postów 4066 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 111294
Można hejtować
Dziś ładowanie, jutro wrzucę wagę, inne dane i poglądowe foto

napisał(a)
drazekm
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 151 Napisanych postów 5563 Wiek 53 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 53765
Ciekawe ilu sprosta wyzwaniom,które Ty już masz za sobą,ładnie wyszły próby.
napisał(a)
_Szajba_
Ekspert
Zwisu byłem pewien, w tym jestem stosunkowo mocny, nie byłem pewien jak pójdzie z dipsami, bo od dawna nie robiłem. Piętnaście to nie problem, kwestia tylko w jakiej formie. Planki - nie jestem pewien czy pozycja jest odpowiednia, bo różne są szkoły, wyszedł tak jak zwykle robię, nie obciążając prostowników, praca samym brzuchem. Tu podobnie jak Tibes, nie wychodziłem nigdy poza 60 sekund.
Zadanie konkursowe to tylko jeden punkt, natomiast zrzucenie 3% wagi to 3 punkty, a z tym drugim to u mnie może być krucho w tym miesiącu
1

napisał(a)
jsdolan5
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 1491 Wiek 56 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 63289
_Szajba_

Zadanie konkursowe to tylko jeden punkt, natomiast zrzucenie 3% wagi to 3 punkty, a z tym drugim to u mnie może być krucho w tym miesiącu

Dasz radę, wierzę w ciebie
napisał(a)
_Szajba_
Ekspert
jsdolan5
_Szajba_

Dasz radę, wierzę w ciebie

Uwierz, że chciałbym to samo napisać w Twoim dzienniku konkursowym
1

napisał(a)
tibes
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 3123 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87320
napisał(a)
_Szajba_
Ekspert
Dzięki Tibes

No to lecimy dalej. Odwalę dziś resztę roboty z konkursem, to przez miesiąc będę mógł skupić się na masie

3. Prezentacja kraty -wstawiamy zdjęcie do oceny z podniesioną koszulką-tak jak to dla Was prezentuje Uzi,czyli Piotr Łada ( kulturysta z grupy + 35 lat )
Wedle życzenia Masti, koszulka jest a nawet więcej. Akurat miałem przerwę na kawę

1

napisał(a)
panteon
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 5233 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 52462
Kolejny, co wrzuca "zdjęcie po" już na początku
1

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

napisał(a)
_Szajba_
Ekspert
panteon
Kolejny, co wrzuca "zdjęcie po" już na początku

Właśnie wszedłem na masę. Zdjęcia początkowe będą na końcu tego dziennika.

I po treningu

LOWER BODY

Rozgrzewka - 10 minut

Back Squat ATG - 5x50 5x70 5x5x90
MC SS - 5x75 5x100 5x5x120
Front Squat - 60kg - 3x8
Lunges - 50kg - 3x8
SL DL - 70kg - 3x8
AB Wheel - 3x15

Rozciąganie - 20 minut

Komentarz do treningu
Wracam do mojego ulubionego podziału, czyli trening co drugi dzień, naprzemiennie góra-dół.Dziś macanie ciężaru i objętości. Co cieszy, to fakt, że już taka objętość potrafi mnie obudzić. Temat będę dalej drążył.
Na zrzucie trening włącznie z rozgrzewką

Miałem zamiar rano wrzucić zdjęcia jajecznicy na smalcu, ale że jadam prosto z patelni, bo leniwy jestem, a że patelnia nieestetyczna bo cygańska, to sobie te zdjęcia odpuściłem

Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-04-03 21:02:26
1

napisał(a)
nieraz
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 1544 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20499
_Szajba_

Prezentacja kraty

Przesadzasz

Zmieniony przez - nieraz w dniu 2017-04-03 21:27:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs " Krata na Lato 2017"moduł III str 26

Następny temat

drazekm - Konkurs Krata Na Lato 2017

Jakub Potocki - ocena sylwetki

Dlaczego mój program treningu nie działa?

Suszona serwatka a białko serwatkowe - nie daj się nabrać!

Leksykon suplementacji: l-tyrozyna

Jak dbać o stawy?

Cholesterol i jego frakcje

Wapń w diecie bezmlecznej

Fakty i mity dotyczące: “zakwasów”