Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 1447 razy
  • Autor

"Swieżak" :)

• Pars
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 7 lat
    • LPA: 69

Wysłano 29 stycznia 2007 23:26

zgłoś naruszenie

Witam Wszystkich:) Chiałbym wkońcu zacząć przygode z odżywkami itd... Mam 17 lat 176 cm wzrostu i waze 76 kg. Ponieważ jak to inni mowia jestem "świeżakiem" na tym forum i mam pytanie i prosze o odpowiedzi ktore pomogą mi zdecydować:) A więc problem polega na tym że chciałym zacząc robić ze swoim ciałem tzn jakos je wyrzeżbic i wogule jestem w tej dziedzinie zielony ;)Ponieważ mam mase i ztego co koledzy mi mówili białko odpada w tym wypadku ..lecz zaproponowali mi HMB wogule mam już taki mętlik w głowie że sam niewiem co mam kupić..chciałbym zacząć chodzić na silownie ale również w miedzy czasie zażywac to "cos" co może mi doradzicie :)tak jak mówie jestem " świeżak" w tej dziedzinie i nic przedtem niebralem :) Chodzi mi o " cos" co pomoze mi jakos skutecznie zamienic tkanke tłuszczową w mięśniowa co byscie mi doradzali na sam początek ? Z GÓRY DZIEKUJE :)
  • Wysłano 30 stycznia 2007 00:31

zgłoś naruszenie
    Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
  • wylliam
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 101594

Wysłano 30 stycznia 2007 00:31

zgłoś naruszenie
    nie kupuj nic
    sprzedaj jedynie, tych kolegow, na targu niewolnikow
    poskladaj diete (dzial "odzywianie", czytasz posty pogrubione)
    i trening poukładaj (dzial "trening", j.w.)
    i wiecej nie trzeba
    "Jak kraść, to miliony.
    Jak r*****, to księżniczki"
  • RafaL-eX
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 16586

Wysłano 30 stycznia 2007 11:22

zgłoś naruszenie
    jaki masz staz? bo to podstawa...
    Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...
  • Pars
    • LPA: 69

Wysłano 30 stycznia 2007 13:22

zgłoś naruszenie
    Heh kto ja ? :P ja mam akurat zerowy z silka jedyni co tam w szkole ..ale kurde chciałbym cos zazywac zeby szybciej jakos poszlo :)
  • ZASŁUŻONY
    Charon
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 111113

Wysłano 30 stycznia 2007 16:14

zgłoś naruszenie
    Zażywaj ryż, to najszybciej Ci pójdzie.
    Beatus, qui prodest, quibus potest
  • Sir Young
    • Na forum: 8 lat
    • Trenuje: 2 lata z przerwami
    • LPA: 2897

Wysłano 01 lutego 2007 12:09

zgłoś naruszenie
    Jeżeli masz 176cm wzrostu i ważysz 76kg to powinienes wziąść sobie cosik na mase a nie na sylwetke;) A poza tym najpierw zacznij ćwiczyć to z początku samo ci troszqe wszystko stwardnie. I jak poprzednik radze ci olać swoich "mądrych" koleżków
  • stoppard
    • Trenuje: 7-8 miesięcy
    • LPA: 519

Wysłano 02 lutego 2007 18:48

zgłoś naruszenie
    kolega wyzej ma racje, sprzedaj kolegow na targów niewolników. i jakto biało nie?? białko jet najwazniejsze!! A z HMB poczekaj kilka miesiecy. Narazie nic nie zazywaj XD. Pewnie bedziesz miał problemy z trzymaniem diety, wiec jedz wiecej nabiału i ruzu.
    Za jakis czas jak juz sie rozcwiczysz, zrób sobie diete i pomysl o jakims gainerze.
    p.s. sprzedaj kolegów bedziesz miał na biały ser
    ;] ;]
  • procencik
    • LPA: 711

Wysłano 02 lutego 2007 23:54

zgłoś naruszenie
    Po prostu ćwicz i tyle. Na odżywki przyjdzie czas!! Poszukaj sobie jakiegoś konkretnego treningu na rzeźbę i ćwicz (z głową oczywiście). Rzymu od razu nie zbudowali nic po 2 tyg nie będzie. Ale na początek proponowałbym ci takie delikatne treningi żeby przyzwyczaić trochę mięśnie do wysiłku. A po miesiącu zacząć już normalny trening. Powodzenia życzę!!!

"Dlaczego ludzie maleją??lepiej maleć niż rosnąć?Dlatego, że rosnąć trzeba długo,a maleć można prędko.