SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''Skakanka''

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 993
Mam pytanie, od wielu ludzi słyszałem że skakanie na skakance dobrze rzeźbi, jest w tym choć trochę prawdy? Bo nie mam za bardzo mozliwosci biegania na bierzni a biegac na dworze nia ma jak bo pogoda nie dopisuje i nie bedzie dopisywac, a koszt takiej skaknki to nie wiele... poradzcie mistrzowie :P

Shut the f*** up and train!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 327


Może mistrzynią to nie jestem ale skakanka to dobry spoób na ćwiczenie nóg . Nie tylko wyrabiasz sobie na niej ładne mięśnie , ale także dobrze wpływa na twoją skoczność i będziesz miał stopniowo coraz lepszy wyskok Skakanka dobra jest też jako element rozgrzewki.

Miłego skakania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381
acidboy, co to znaczy nie ma warunków do biegania??? Warunków do biegania nie ma, jak poziom wody podczas powodzi przekracza 30 cm, prędkośc wiatru podczas huraganu przekracza 70 km/h, temperatura powietrza jest niższa od - 20 st. Celsjusza lub wyższa od 35 st. Celsjusza. Każde inne warunki nadają się do biegania. A skakanka to dobra rozgrzewka przed bieganiem...

Internal Brain Error !
Smash Your Head against the wall to Reboot.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 993
looz:)

Shut the f*** up and train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
skakanka jest dobra na poprawienie kondycji, wytrzymalosci i wyrabia koordynacje rak i nog

zeby sie skakanka rzezbic musialbys skakac jakies 30-40 minut bez przerwy ze swoim 70%cardio max (tak jak w aerobach)

nie mniej jednak jest to przydatny element silowni

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakich ćwiczeniach stosować progresję?

Następny temat

Szukam pomocy - jak ułożyć plan?

WHEY premium