SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

SFD TEAM: Summer Shape '18 by Bzyk

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1381960

napisał(a)
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2235 Napisanych postów 21954 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 454572
Biały89
gdzie jest przepis Mariana na sernik? O mam też Kaufa zobaczę te płatki skoro zachwalasz

Pytałeś chyba nawet o niego u mnie w.dzieniku ;)

Bzyku jest naprawdę dobrze, lepiej jak na tym zdj od lustra ostatnio;)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 63 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 25657
Dzięki za info o granexach w kauflandzie, ludzie sie dziwnie patrzą jak sie kupuje 10kg płatów xD
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 410 Napisanych postów 1351 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 61042
U mnie w kaufie nie ma,nie bylo i raczej nie.bedzie. Pytalem w dziale obslugi klienta,fotki pokazując. Amatorka ten moj Kauf
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 63 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 25657
opalinho
U mnie w kaufie nie ma,nie bylo i raczej nie.bedzie. Pytalem w dziale obslugi klienta,fotki pokazując. Amatorka ten moj Kauf

U mnie nie były wyeksponowane, żadnej cenowki, nic. Siedziały w zaklejonych kartonach pod tymi granicami blonnikowymi
napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2835 Napisanych postów 10938 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202715
Przemo, Marian, dzięki . Aczkolwiek jest widoczna różnica na minus względem zdjęć sprzed 2 tyg. Wiadomo, że weekendy mają na to wpływ i może coś też dodanie antka 1,5 tyg temu. Co nie zmienia faktu, że jestem bardzo zadowolony z takiej formy 2 miechy po zawodach.
1

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

napisał(a)
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2235 Napisanych postów 21954 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 454572
BzykuDG
Przemo, Marian, dzięki . Aczkolwiek jest widoczna różnica na minus względem zdjęć sprzed 2 tyg. Wiadomo, że weekendy mają na to wpływ i może coś też dodanie antka 1,5 tyg temu. Co nie zmienia faktu, że jestem bardzo zadowolony z takiej formy 2 miechy po zawodach.

I to najważniejsze ;)
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8272 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161017
wg mnie też jest naprawdę dobrze.

Nic nowego nie napisze, ale kurcze dupa ładnie sucha , a na boczkach odłożyło się dość sporo..
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1295 Napisanych postów 8992 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 646832
Sucho jest, a boczki to chyba takie przekleństwo (chociaż wiele smalcu na nich nie ma)

U mnie dupa niewiele bardziej zalana jak w dniu Sopotu.
Nogi podlało, ale jest najlepiej w życiu mimo takiego skoku wagi.
Brzuch już ok, łapy suche, plecy też w sumie, ale boczki to yebany dramat

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42944
Forma nadal b. dobra ale masz ten sam problem co ja,a mianowicie po czitach leci w boczki :p
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22973
Potęgi na tyłku cały czas siedzą więc jest git :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour