SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

SFD TEAM: Summer Shape '18 by Bzyk

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1376737

napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2813 Napisanych postów 10930 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202458
Dzięki wszystkim za słowa wsparcia, na pewno się przyda!

No Blisko Przemo, chyba tylko Strzegomia nie wymieniliście

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1364 Napisanych postów 27880 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 223095
napisał(a)
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 2910 Napisanych postów 37422 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431727
fajna sylwetka, sporo czasu do debiutów - powodzenia!
1
napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 190 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3563
dobra decyzja wkońcu! :D
1
napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2813 Napisanych postów 10930 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202458
Dzięki raz jeszcze.

No do debiutów jeszcze chwila jest, może klatka zdąży coś urosnąć hehe.

A tu z okazji dzisiejszego święta mój ulubiony kawałek dla wszystkich mam

2

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1537 Napisanych postów 14065 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 720904
Śledzę i tutaj :D
Kawałek kosa, zresztą większość kawałków The Lonely Island niszczy system :D
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 537 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9660
Dobrze że masz mnie na miejscu to Cię pozować nauczę :D
napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Krystek20
Dobrze że masz mnie na miejscu to Cię pozować nauczę :D

Nie wiem dlaczego nie zrobiłeś tego do tej pory

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 502 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 66010
Trudno by było gdybym się tutaj nie wpisal

zaczynając współpracę z Łukaszem była jedna ważna parafka, mianowicie, 1 cheat meal w tygodniu legalnie, bo inaczej bedzie jadł po kryjomu i pewnie wiecej niż pod kontrolą Zgodziłem się.
Po pewnym czasie okazuje się że chłop za z siebie nie "czituje" ba jak teraz na wspólnym wyjeździe zjadł pizze to mial wyrzuty więc ludzie się zmieniają i to nie tylko "z formy" ale i z podejścia

NIc działamy dalej i czasem może zajrzę bo żarcie robisz fajne
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 434 Napisanych postów 20924 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 263562
pamietam Twoje foty tu na sfd jeszcze z przed paru lat , przemiana konkretna
powodzenia
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016

Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Ranking IFBB 2018 - Kulturystyka klasyczna Ranking IFBB 2018 - Kulturystyka klasyczna Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Sensei kulturystyki: IFBB PRO Nhon Ly Sensei kulturystyki: IFBB PRO Nhon Ly Jessica Aravela pokonała uzależnienia, by stać się gwiazdą fitness Jessica Aravela pokonała uzależnienia, by stać się gwiazdą fitness 4 ćwiczenia, które zaskoczą Twoje przedramiona 4 ćwiczenia, które zaskoczą Twoje przedramiona Sterydy anaboliczno-androgenne a mutagenność Sterydy anaboliczno-androgenne a mutagenność