SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

SFD TEAM: Summer Shape '18 by Bzyk

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479972

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 590 Napisanych postów 8967 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 389905
tych butów używasz typowo do siadów czy do ciągów też się nadają?
i jak się w nich robi resztę ćwiczeń, jak ze stabilizacją?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 22199 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 468536
to Twoje żarcie jak widze zawsze ślinka cieknie, dzis wyjatek bo jestem po czicie :D

ten martwy na prostych jak robisz to myslisz ze nie wchodziło by lepiej jakby jednak nie było takiego mocnego ugięcia w kolanach? i ja zawsze przy mcnpn staram sie miec kręgosłup w odcinku szyjnym prosto zeby nie zadzierac głowy w gore tylko patrzeć w ziemie

nie jestem w tym specem dlatego pytam :P
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3060 Napisanych postów 11173 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 210590
Przemo, już dwa razy widziałem promo odkąd je kupiłem. Jak się znowu nawinie, to będę dawał znać.

erwinoos, jeśli chodzi o ciągi, to czuję większą stabilność, niż w zwykłych butach. Co do zasadności użycia butów z podbiciem do ciągów, to już Eclipse musiałbym się wypowiedzieć. Wiem tylko, że przez to odciążona jest tylna taśma powierzchniowa, ale czy to dobrze czy źle . Natomiast sam but nie jest typowym trójbojowym trepem, więc cały trening można zrobić komfortowo.

Marian, widziałem na snapie i spadaj
Co do ugięcia nóg w ten sposób dobrze czuję dwójki, przy mniejszym zgięciu wydaje mi się, że mnie je rozciągam. Pewnie przez kiepską mobilność. Natomiast co do głowy, to masz całkowitą rację. O ile przy sztandze już się pilnuję, to przy sztangielkach całkiem o tym zapomniałem, bo robiłem je pierwszy raz od kilku miesięcy. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Dziennik treningowy powered by FitWhey - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 4306 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 171294
Powerlifty za <299zł możesz dostać na alledrogo.. też się do nich przymierzam..
Bzyku a przy ciągach nie przeszkadza Ci to lekkie pochylenie w przód?

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3060 Napisanych postów 11173 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 210590
No ja jakoś płaciłem 280 z przesyłką za free z Adidasa.
Co do pochylenia siadam dupą niżej i jest ok.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 7828 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150217
Marian, Bzyku - mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko jak podłączę się do wspólnych plecków ?

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2016-08-29 13:09:36

Zgodny z regulaminem.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Weźmiesz jakieś lody i na pewno się dogadamy

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 22199 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 468536
W trojke bedzie fsjnie;) nie bedzie trzeba dlugo czekac itp;)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 460 Napisanych postów 1428 Wiek 8 dni Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 64655
co do butów to na oficjalnym sklepie Adidasa dalej są powerlifty2 w promocji za 265pln tylko rozmiary już pozostaly małe lub mega-dupne. Polecam sprawdzić
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 7828 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150217
Bzyku - rozumiem, że za paliwko do Bytomia też mam płacić w lodach

Marian - no doyebiemy miałem robić jutro plecak, ale zostawie wisieńke na torcie. Fajnie by było jakbysmy dorzucili tam leciutko klate, ale to już dostosuje sie do Was oczywiscie.

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Ania Kapusta sezon 2016