SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 858378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 927
W wymienionej przeze mnie liście branych leków były uwzględnione 2 antybiotyki. Brałam je przez okres 6 mies i nic mi one nie dały poza osłabieniem może bardzie wątroby...)) To co jednemu może pomóc, na drugiego może nie działać...

pozdrawiam serdecznie
Mijka

pozdrawiam serdecznie
Mijka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
Zgadza się, ale przeciez nie mozna stosowac się jedynie do posmarowania kremem i myslec ze po tygodniu trądzik zniknie na zawsze :)
Nie myć się mydłem tylko specjalnym żelem, łykać witaminki,stosować toniki, pillingi, maseczki itp - i co najwazniejsze KONSEKWENCJA I SYSTEMATYKA!

VfB STUTTGART FOREVER !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 927
Wiesz co, to nie jest do końca tak jak piszesz. Do każdego przypadku trzeba, wręcz należy podejść indywidualnie, albowiem, to co jest dla Ciebie dobre, nie znaczy, że i dla innych takie będzie. Dlatego ja sama nie podałam leku - kremu, który teraz używam (by inni nie zaczęli z tym eksperymentować), jak i też zwróciłam uwagę na to, że od mojej nowej pani doktor dostałam próbki 15 ml żelu do twarzy i kremu na dzień Effaclar, by sprawdzić czy to jest odpowiednie dla mnie. Powstrzymało mnie to też od wydania od razu ok 100 zł. Zwróciłam przy tym uwagę, że kazała mi ona odstawić Humavit V, wit A + E, wit z grupy B, PP, cynk, wit C i brać jedynie Beta Karoten. Co wiecej, była pierwszym lekarzem, który powiedział, że mogę się opalać i to akurat mi nie zaszkodzi (gdybym miała poważne, a nie łagodne stadium trądziku byłoby to niemożliwe).

Suma sumarum wydaje mi się, że nie można dawać innym gotowej recepty na wszystko i trzymać się tego, że tylko to jest dobre i nic więcej. To owszem, jest dobre dla Ciebie, ale drugiej osobie może bardziej zaszkodzić niż pomóc i jeszcze bardziej wymęczyć zmaltretowaną już twarz. Niech tym się zajmuje lekarz (może tak jak u mnie odkryje po latach leczenia pewne objawy alergii na co nikt wcześniej nie zwrócił uwagi), a my bądźmy w tym -tak jak piszesz - konsekwentni i systematyczni.. Co do peelingu zaś o którym piszesz najlepiej przy problemach skórnych wybierać peeling enzymatyczny. W konsystencji jest on jak emulsja (nie zawiera drobinek) i tym samym nie podrażnia skóry..

pozdrawiam serdecznie
Mijka

pozdrawiam serdecznie
Mijka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1853
ale sie rozgadaliscie dlugo byla cisza w tym temacie a teraz juz tyle napisane brawo, brawo. Chcialbym powiedziec ze tradzik to jest indywidualna sprawa i u kazdej osoby jest inny powod jego powstawania. Ja zauwazylem ze jak zjem cos slodkiego np czekolade to mnie sypnie, chociaz teraz wcinam slodycze i mnie nie sypie To dzieki temu humavitowi V ktory juz dlugo jem i jest dla mnie idealnym, tanim suplementem. Przy okazji mam geste i silne wlosy oraz ladne paznokcie :) super srodkiem antybakteryjnym jest olejek herbaciany i bede sie tego trzymal i nikt mojego zdania nie zmieni :) jest to najsilniejszy naturalny srodek dzialajacy bakteriobojczo.

"Co nas nie zabije to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
Dokładnie, ja mam taki herbaciany olejek z Avonu i tez pomaga, ale nie tak bardzo jak w/w "leki". Humavit to jednak podstawa - kazdą chorobę trzeba wytruć "od środka", i choć nie jest to lekarstwo, to uzupełnianie witamin znacznie pomaga w tym schorzeniu. ;) Pozdrawiam!

VfB STUTTGART FOREVER !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 686
Tak sobbie czytam ten watek i nagle sobie przypomnialam. Moja znajoma przez kilka ladnych lat leczyla taka wysypke na ciele doszla nawet do masci sterydowacyh ilu profesorow slynnych nie odwiedzila i w koncu wybrala sie do homeopaty. Bo duzo problemow skornych zalezy od srodka i to ze sie stosuje rozn masci to sie zalecza a nie wylecza, moze sprobujesz Mijko wizyte u takiego specjlaisty, moja znajoma zbadala dobra homeopatka przepisala leki homeopatyczne i jej przeszlo!!!! A meczyla sie z tym kilka lat!! Jak wytlumaczyla to ta lekarka ,nie pamietam juz wszystkiego, to problemy skorne wynikaja z zaburzen wewtnetrznych i trzeba te unormowac i zadne mascie nie pomoga na stale, tylko tzreba w srodku wyleczyc. Sprobuj znalezc takiego specjaliste, moze pomoze.

Pozdrawiam
Kami

Pozdrawiam
Kami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kami,mialam dokladnie to samo .Wypryski,raz wiecej,raz mniej.Wygladalo to jak tradzik,a jednak.Dermatolog oprocz robionej masci zalecil zrobienie testow na alergie pokarmowe i kontaktowe.Coz,okazalo sie ,ze mam alergie na mleko,jajka i aspartam.A wiec to, co jadlam codziennie .To wlasnie bylo powodem moich klopotow z cera.Jestem na diecie i jest lepiej.
Sama masc lub krem to sposob na zaleczenie choroby.By ja wyleczyc trzeba zaatakowac takze od srodka.No i najpierw poznac wroga...

Free your mind.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 927
Dzięki serdeczne za wszystkie wypowiedzi... Co do testów alergicznych, to mam mieć je zrobione za 2-3 tygodnie jeśli mi ten krem, co teraz mam nie pomoże. Doskonale zdaję sobie przy tym sprawę, że mój problem (na szczęście już łagodne stadium może mieć źródło wewnątrz i zależeć od tego co jem, więc już nie mogę doczekać się badań. Jest to tym ważniejsze dla mnie, że równocześnie z nimi będę miała robione kompleksowe badania hormonalne. Co do homeopatii, to gdy miałam zaostrzone stadium trądziku, byłam kiedyś u homeopaty - irydologa pod W-wą. Zapisał mi on (dopiero gdy wspomniałam co może mi na to zaproponować) zastrzyki w pupę (nazwy nie pamiętam), które niestety nic mi jednak nie pomogły. Nie znaczy to jednak, że homeopatia jest zła. Po prostu w tym przypadku był źle dobrany lek.

pozdrawiam serdecznie
Mijka

pozdrawiam serdecznie
Mijka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 258
HALO WSZYSCY !!! Mam Pytanie dla TYCH KTÓRZY BRALI ROACUTANE !!! JA BRAŁEM 5 MIESIECY. PRZESTAŁEM BO DOSTAŁEM ATAKU WĄTROBY I NIE WIEM JESZCZE CZEGO. ROACUTANE NIE BIORĘ OD 10 LUTEGO. DO DZIS MNIE WATROBA TROCHE BOLI. LEK BRAŁEM POD ŚCISŁA OCHRONĄ LEKARZA. TYLKO W PEWNEJ CHWILI ATAK MNIE ZŁAPAŁ. PRZED BRANIEM LEKU TWARZ MIAŁEM JAKBY MNIE KTOŚ GRABIAMI W RYJA STRZELIŁ... TERAZ JEST O 75% LEPIEJ. NIE ZESZŁO WSZYSTKO W 100%. ZADKO STFY JAKIEŚ WYCHODZA. MAM NA TWARZY DUŻO BLIZN. JAK JE WYLECZYĆ ? WAZE 95KG I MAM 189CM WZROSTU. ROACUTANU ZJADŁEM NA 40KG MOJEJ MASY. CZY TA TWARZ KIEDYŚ BĘDZIE GŁADKA I BEZ PRZEBARWIEŃ CZY WIECZNIE Z TAKĄ TRZEBA CHODZIĆ ? KTO CHCE POGADAĆ TO NA MAILA NIECH WALI... POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!

K.I.N.G.

K.I.N.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
trzeba odczekac jakis czas po kuracji, pozniej mozna zrobic laserowy zabieg lub uzywac np Contratubexu.a roaccutane ma to do siebie, ze moze wystapic wiele skutkow ubocznych...ale jak sam widzisz naprawde pomaga, efekt zaskakuje

netfan

netfan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium