SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 858982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
mam pytanie odnośnie pleców bo mam tera na plecach takie plamy fioletowe ile mam juz je długo ile czasu potrzeba aby ta skóra na plecach była normalna

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1131
Jak by[ wiedziaB to napisz od czego masz te plamki lub ewentualnie domyslasz sie od czego one sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3160
Tez mam z tym gownem problemik ... Kiedys bylo wiecej , teraz mniej ale w dalszym ciagu mam ... Moge brac jakies antybiotyki (narazie brałem te naskórne) , jednak co mi z tego przez okres powiedzmy miesiąca czasu jest poprawa a potem skóra sie uodparnia na dany środek i problem powraca . Ehh
Wszędzie słysze że Roaccutane leczy super i nazawsze . Teraz sie nad tym poważnie zastanawiam , kase się jakos skołuje .Na jakimś forum przeczytałem o Isotretinoine-Ratiopharm - to odpowiednik Roaccutane , kosztuje ponoć mniej niż 1/2 tego co Roaccutane przy czym skład jest ten sam . Do niemiec mam z 15minut idąc pieszo , myśle że niedługo zawitam tam do apteki . Moze być problem jeżeli ten lek jest na recepte , ktoś wie czy można kupywać leki w innych krajach U.E. na polskie recepty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
hmmmmm jak to powiedzieć
poprostu miałem duzo przyszczy na plecach takie ropne gówna , teraz to jade jakieś 2 miechy na antybiotykach to mi nie powstaja nowe
ale na plecach to mam jeszcze dużo strupów i wogole to sie nie chce goić

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 419
tez mam takie przebarwienia na szyi zaraz pod szczeka. na twarzy to mi znikaja po opalaniu ale tutaj gorzej bo slonce nie dociera czym to zlikwidowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1131
Spróbuj masci Vitamerfen po nije szybko goja sie strupy i zadrapania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie tradzik zaczal sie w wieku 18 lat po maturce.Przez rok bralem antybiotyki i pomagaly,ale najlepsza metoda moim zdaniem jest ograniczenie do zera cukru,duzo ruchu owocki i warzywa.To naprawde dziala!!Tylko trzeba troszke poczekac ,ale po miesiacu bedzie widac spora poprawe.Leki mimo wszystko tez bym bral,bo nie zaszkodza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
to co napisał horge to naprawde pomaga . ograniczenie cukrow , zero czekolady, kawy , fajek oraz ograniczenie choc ciezkie alkoholu . z naturalnych rzeczy drozdze oraz fiołek trójbarwny.ale tym do 100% nie wyleczymy trądzika musimy udac sie do dermatologa po antybiotyk i przede wszystkim miec wzorowa hiegiene osobista.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
Myślicie że jak w lato sobie posmaruję pysk kremem nawilżającym, żeby mi się przez słońce za bardzo nie wysuszyła skóra, to nie będę miał jesiennej inwazji syfówm, jaka często występuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
krem nawilzajacy nic nie da.musi byc z bardzo duzym SPF moze wtedy a tak to zalezy od cery

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium