SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271550

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Wiekszosc propow na rynku dziala ok. Ten Genesisu ladnie wykonany, moze dziala tez ok, chociaz sporo ludzi narzeka na ich inne srodki. Aczkolwiek prop powinien byc ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
prosekto
nie no, bolden inna wogole opcja, czasem glowa zaboli, ale antek to taki przyrost masy i zamula, ze ciezko mi bylo podniesc sie z lozka. 2 tabl turka mnie zabily. jak jeszcze kiedys bede to bral to w szczycie poltorej tabletki, a zaczynam od polowy....


ja wychodze z załozenia ze orale jak jechac to raz na długi czas. ja po antku raz chodzilem jak robot a raz tak jak mowisz nie szło z łoza wstac. ogolnie orale osłabiaja- ja tak mam i wcale nie mysle ze nie mam zdrowia -poprostu organizm sie w taki sposob buntuje na ten syf. dobra injekcja i jak najmniej orali chyba ze cos jak efka/clen albo troche metki np 10-20mg na dzien. dobra inwestycja to progres i zdrowie w normie a łykanie byle czego skonczy sie s raniem i trzymaniem trawy o ile sie kucnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
NAVR
prosekto
nie no, bolden inna wogole opcja, czasem glowa zaboli, ale antek to taki przyrost masy i zamula, ze ciezko mi bylo podniesc sie z lozka. 2 tabl turka mnie zabily. jak jeszcze kiedys bede to bral to w szczycie poltorej tabletki, a zaczynam od polowy....


ja wychodze z załozenia ze orale jak jechac to raz na długi czas. ja po antku raz chodzilem jak robot a raz tak jak mowisz nie szło z łoza wstac. ogolnie orale osłabiaja- ja tak mam i wcale nie mysle ze nie mam zdrowia -poprostu organizm sie w taki sposob buntuje na ten syf. dobra injekcja i jak najmniej orali chyba ze cos jak efka/clen albo troche metki np 10-20mg na dzien. dobra inwestycja w saa daje progres i zdrowie w normie a łykanie byle czego skonczy sie s raniem i trzymaniem trawy o ile sie kucnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3444
piastoholik
Prop Genesis, warto?


najlepszy prop jaki brałem

śmiało polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
piastoholik
W co lepiej inwestować i czego szukać?


aktualnie leci prop z shree . w to inwestuj bdb srodek

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
KabaSss
meta z ap czy foxa lepiej ?

Jadłem osobićie z foxa - i bdb metka (miałem 5-tki), ziomek z siłki wcinał ta AP i też pozytywnie. Sam porównania nie mam foxa do AP ale kierowałbym się ceną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
meta - alpha, enan - genamed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Z obu będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone enanthate IP 300 - opinie ?

Następny temat

Dupe urywa zyc sie nie da!

WHEY premium