SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271523

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Bold z dose :) dawki 400 mg E4D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
panowie najlepszy srodek na zbicie estogenu? aromasin?proviron?tamox? leormia? czy cos innego szukam czegos najlpeszego bo estro mi wyj**alo i gio rosnie a to napewno od estro bo cabaser na prolke podjadam

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
Metka w tabletkach z ktorej z tych firm najbardziej przez Was polecana: PMP , Biosira, Malay Tiger ?

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
malay,potem bio=pmp

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
MT najlepsza jaka miałem. 30mg mnie roznosiło (waże 115kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Pasiak95
Metka w tabletkach z ktorej z tych firm najbardziej przez Was polecana: PMP , Biosira, Malay Tiger ?


Malay,
Bio,
Pmp,

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
ide zrobić badanie gh które badania przed cyklonem jeszcze zrobic najlepiej zeby potem miec na porównanie ?

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To nie temat do takich pytań kolego

Tutaj pytaj o takie rzeczy:

https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_4-t964757.html 

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
dziex Karpiu tyle tego jest że nie łątow sie odnaleść dobrze że za porządki się zabrano :)

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170723
Bił ktos jeszcze Bolda Dose?

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone enanthate IP 300 - opinie ?

Następny temat

Dupe urywa zyc sie nie da!

WHEY premium