SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Naleśnikowy przekładaniec z polewą czekoladową by TheMateusz997

temat działu:

Kuchnia SFD

Ilość wyświetleń tematu: 1275

napisał(a)
Malinowa SZEFOWA KUCHNI Moderator
Ekspert
Szacuny 2313 Napisanych postów 20243 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 85760
Naleśnikowy przekładaniec z polewą czekoladową by TheMateusz997

Składniki:

ciasto na naleśniki
- 300 g mąki żytniej lub ryżowej
- 250 ml mleka 3,2%
- 6 jajek
- 10 słodzików stewia

Mieszamy lub miksujemy na jednolitą masę i smażymy na patelni. Mi wyszło 12 sztuk.

Masa

-250 g twarogu wedle upodobań, ja dałem półtłusty
-50 g ulubionego wpc ( mieszamy z małą ilością wody na budyń)
-8 0g jogurtu naturalnego w przypadku jeśli masa jest zbyt sucha

Mieszamy wszystko razem w misce

Polewa
80 g roztopionej gorzkiej czekolady

Owoce do dekoracji
-Truskawki 250 g :P

Sprawa dosyć prosta: bierzemy naleśnik, rozprowadzamy na niego łyżkę masy i tak na zmianę. Polewamy roztopioną czekoladą ;)

Wartości odżywcze w całym torcie: 166 B 85t 245w 2420kcal

5

„Rób to, co możesz, mając do dyspozycji to, co masz, tam, gdzie jesteś”

Moderator w dziale KUCHNIA SFD http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Malinowy blog kulinarny http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7022 Napisanych postów 216747 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 811756
fajnie pomyślane , super wykonane

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3982 Napisanych postów 34893 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 253275
jw. fajny pomysł

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1521 Napisanych postów 1872 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89662
patrząc na makro to można właściwie zrobić sobie od rana takie coś i przez cały dzień jeść po kawałku :D
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1191 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66737
Podzielić na 5 porcji i szama na cały dzień. Z tym że mi się tak nie udało, zjadłem na 2 razy:)

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 9049 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 112983
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrawka z batatów i fasoli by boska_mlc

Następny temat

Jaglak na orzechowo kokosowym spodzie by boska_mlc

Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Jakie wafelki wybrać na diecie? Jakie wafelki wybrać na diecie? Jak ćwiczyć na masie? Jak ćwiczyć na masie? Sałatka z wędzonym kurczakiem i pestkami dyni Sałatka z wędzonym kurczakiem i pestkami dyni Fitnesski w stroju body - HOT galeria zdjęć Fitnesski w stroju body - HOT galeria zdjęć Trening na zgrabne pośladki - podejmij wyzwanie z SFD Trening na zgrabne pośladki - podejmij wyzwanie z SFD