SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje boje w Taekwondo WTF - by myslik90

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
21.11.12. (środa):

Trening sekcji ergometru wioślarskiego:

5km na ergo - 19:12. Dobry czas. Potem ćwiczenia mięśni brzucha.

Terminarz startów:
01.12.12. - AMWL w ergometrze wioślarskim - dystans: 1000m
01.12.12. - AMWL w pływaniu - dystanse: 50m kraulem i 50m grzbietem
08.12.12. - 09.12.12. - MP AZS w Taekwondo Olimpijskim w Olsztynie

Jeśli chodzi o rozgrywki akademickie jak widać jest kolizja terminów. Ostatecznie wybiorę się na zawody w pływaniu, gdyż nasza kadra w tym roku nie jest zbyt bogata jeśli chodzi o zawodników. Ale i tak najważniejszy start to MP AZS w Taekwondo.

wirda - Trener od Taekwondo zawsze nam powtarza, że zdrowie jest najważniejsze. Mam nadzieję, że jakoś się spotkamy w tym Olsztynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Niestety nie. W tym czasie zjeżdżam do miasta rodzinnego. Gdyby były w pierwszym terminie planowanym (17) to bym jechał.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
No rozumiem. Ja mam zamiar tam zawalczyć o medal w swojej kategorii wagowej, jeśli oczywiście poziom na to pozwoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Powodzenia

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
widze, że odpuszczasz 1 edycję ergometru.
mogli trochę inaczej rozplanować te zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Laickie pytanie mam Piszesz, że masz 8 stopień, a pod koniec miesiąca zdajesz na 6 - w tkd można robić co 2?

Wyczytałam też o nieprawidłowościach w EEG - w sumie tym sie chyba nie należy jakoś specjalnie przejmować, bo już głupie niewyspanie wpływa na wynik.

Kiedy masz MP?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
22.11.12. (czwartek):

Trening Taekwondo WTF:

Rozgrzewka
Ćwiczenia pod kątem siły - tego nie robiłem ze względu na to, że odwiedzam siłownię 2 razy w tygodniu
Rozciąganie
Trening w hogo:
Rozkopanie wszystkimi technikami
Luźne walki ciągłe: stoczyłem ich 5 i wszystkie z czarnymi paskami.

Nie było trenera. Trening przeprowadził kolega, która ma najwyższy obecnie stopień mistrzowski ze wszystkich czyli IIIdan. Trening bardzo fajny. Szczególnie te walki z czarnymi paskami, których u nas jest w klubie 6. Sporo się można nauczyć w czasie takiej walki z nimi. Reszta podobnie do mnie oprócz jednego ma stopnie szkoleniowe czyli kolorowe paski. Ten wspomniany kolega nie robi stopni wcale.

23.11.12. (piątek):

Trening na basenie:

Nie liczyłem dystansu. Skupiłem się na elementach do zawodów. Ale było ciężko, bo straszny tłok na basenie. 7 osób na torze to już jest padaka.

Ann.. - No niestety nie udało się tego inaczej ułożyć. Musiałem coś wybrać. A zawsze priorytetem u mnie było pływanie.

Lady M - W przedziale stopni 10-6cup jest możliwe zdawanie co 2 stopnie na jednym egzaminie w Taekwondo. Ja na 8cup zdałem od razu z 10cup. A MP mam 8-9 grudnia w Olsztynie. Ale to są MP AZS więc poziom zapewne będzie dużo niższy. Gdyby to były zwykłe MP to nie mógłbym startować, bo tam jest potrzebny stopień min. 4cup czyli niebieski pas. A tak mogę śmiało startować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
" Ale było ciężko, bo straszny tłok na basenie. 7 osób na torze to już jest padaka"
Skąd ja to znam. Najgorzej jak dopływasz do brzegu a tam nie ma nawet miejsca żeby sie zahaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Finałowa walka Taekwondo na Olimpiadzie w Londynie 2012 w kategorii +80kg:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na mase-do oceny

Następny temat

Podlało mnie wprowadzam aeroby na masie.

WHEY premium