SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Life is to short to be small"- droga do formy by głodziu. Nowe zdjęcia strona 13.14

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814


Witam, tutaj bede prowadzil moj dziennik treningowy, pozniej wrzuce calosc diety i treningu, na razie zakladam temat.
W moich poczynaniach bedzie przyswiecalo mi haslo z tytulu
Bedzie to takze test odzywek Hi-teca, m.in.:
Createston Massiv
Amino Anabol Proffesional
Whey Isolate Proffesional, wszystko od Hi-teca.
Pozniej rozpisze dawkowania oraz calosciowy trening oraz wrzuce relacje z dzisiejszego dnia treningu nog, beda jakies zdjecia oraz dieta.
Aktualne wymiary
-waga ok. 108 kg.
-biceps ok. 50 cm.
-pas 87 cm.
-udo 72 cm.
Zapraszam do obserwowania tematu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
a ja zadam pytanie z nnej paki a mianowicie jakie kupujesz spodnie na tak duze nogi bo jestes niski w pasie nie za wiele ?

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
No nareszcie ktos do kogo sylwetlki mozna dazyc, i komu nie zalezy na wynikach silowych tylko wygladzie..

Bede sledzic na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Cześć! Dawno Cię na Polibudzie nie było. Wpadnij czasem. Oczywiście będę zaglądał i 3mam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Znany i lubiany - poczytam chętnie ajak Już wcześniej czytałem test prowadzony z PEPO

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-11-10 12:49:24

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
dokładnie bedzie ciekawie
głodziu chciałbym filmików troche obserwować
ciekawey jestem ....
a ogladalnosc bedzie duzaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
konkret

Jeśli jest możliwość to prosił bym o filmiki z treningów jest od kogo podpatrzeć jak macha

To że będę zaglądał to nie chyba muszę pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia Byku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22977
O, będzie się działo. Trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę zaglądał na pewno.
Powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wizyta u lekarza przed zaczęciem treningu

Następny temat

Trening dla poczatk. 45 Latka.

WHEY premium