logo
zamknij zamknij

"Krewetki na ostro z szynką"

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3813

0 5 0
napisał(a)
donJAZYResko
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 7128 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24841
Coś dla Krewetkowych smakoszy takich jak ja...

Składniki:
- 24 duże krewetki
- 4 pomidory
- 4 plastry szynki
- 6 młodych cebulek
- 1/2 pęczka pietruszki
- 1 łyżeczka chili w proszku
- 1 ząbek czosnku
- oliwa z oliwek
- pieprz i sól

Przygotowanie:
Sos - Obrać i posiekaj czosnek i cebulę. Pomidory wrzucić na 30 sekund do gorącej wody i obrać ze skórki, na następnie pokroić w kostkę. Szynkę pokroić w paski. Rozgrzać łyżkę oliwy w patelni i zeszklić na niej cebulę. Dodać szynkę i czosnek na patelnie, mieszając przez kilka minut. Dodać pomidory i szczyptę chili i smażyć ~ 4 minuty. Doprawić pieprzem i solą.
Krewetki - Rozgrzać na patelni łyżkę oliwy z oliwek i wrzucić na nią obrane krewetki. Smażyć 2-3 minuty, aż sie zarumienią. Pod koniec dodać pieprzu.

Wszystko razem mieszać na jednej patelni. Jeśli sos wyjdzie zbyt kwaśny, można dodać łyżkę cukru lub miodu.

Źródło: Men's Health Styczeń-Luty 2009.
(Wielu jest uprzedzonych co do Magazynu ze względu na komercyjne treningi. Ale co do posiłków raczej nikt nie ma zastrzeżeń. Smaczego!)

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-01-26 20:56:24

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Drakgon
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 102
w men's health rzeczywiście mają dobre posiłki czego akurat nie można powiedzieć o planach treningowych - to fakt. sam osobiście nie kupuje tego magazynu ale dobrze że akurat ktoś wystawia z niego dobre posiłki
napisał(a)
B-50
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 15475 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90525
zdjecie masz 2 dni albo temat leci

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

napisał(a)
strefab4
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104902
myślę że spróbuje bo lubię krewetki ale ciężko u nas znaleźć dobre i duże z pancerzem a jak juz sie znajdą to cena z kosmosu

sog
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10601 Napisanych postów 42833 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Mam prosbe, wrzuc ten "komercyjny" trening do PSOS

Bom ciekaw niezmiernie

Zmieniony przez - Grassmaste w dniu 2009-01-26 22:42:44
napisał(a)
donJAZYResko
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 7128 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24841
B-50:
Mam problem ze zrzuceniem zdjęć z karty na dysk...więc wszystkie zdjęcia chyba się pójdą ... .
strefab4:
Cena z kosmosu, a krewetki małe...jak się poszuka to można trafić w markecie...
Grassmaste:
Nie warto... Naprawdę. Jak będziesz miał okazję to sam sprawdź na żywca...

Jeśli ktoś przyrządzi to danie i dołączy zdjęcie, otrzyma głos. Pozdro! Ostatnio nie mam czasu na gotowanie, a co dopiero wybrać sie do rybnego...

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-02-01 11:58:44

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pizza By Rs - Krok Po Kroku NAJLEPSZA domowa pizza

Następny temat

Makaron z łososiem i szpinakiem w 10 minut

GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - wyniki I dnia

Rozciąganie i rolowanie - jak to robić żeby sobie nie zaszkodzić?

Śmierci i kontuzje w sporcie

"Szał sterydowy" oraz "sterydy zabiły mojego syna". Fakty i mity

Zastój w wynikach treningowych, jak go pokonać?

4 suplementy wspomagające walkę z trądzikiem

Chałwy - porównanie okiem dietetyka

Musli - porównanie okiem dietetyka