logo
zamknij zamknij

Konkurs : 7 silnych tygodni z progresją + 30 kg

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6573

0 5 0
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 966 Napisanych postów 21616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303578
Tak długo się zmieniał,że w miedzy czasie kupił dom za zaoszczędzone pieniądze na jedzeniu- czyli dwa w jednym :)

Z tego co pamiętam-chyba schodził ze 187 kg do 130 kg
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 966 Napisanych postów 21616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303578
napisał(a)
KEBUL74
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 343 Napisanych postów 2877 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 78899
jak ? co od jutra ? a gdzie powiadomki ??????????
napisał(a)
tibes
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 3130 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87707
napisał(a)
tibes
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 3130 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87707
Już dawno po konkursie, ale jako ciekawostka wrzucam moje podejścia pod ciężary maksymalne na jedno powtórzenie. Można sobie porównać jak przekłada się 5 powtórzeń na 1 w moim przypadku. Wiadomo u każdego może się to delikatnie różnic, w zależności od własnej charakterystyki włókien mięśniowych i sposobu trenowania.

Tutaj niestety przysiad przedni. Tylnego niestety jeszcze nie zrobiłem, ale niebawem spróbuję.

WL 5x125 kg => 1x142,5kg
MC 5x190kg => 1x210 kg

W MC liczyłem na więcej, co najmniej 220 kg. Jedynki robilem na sztywnej sztandzę, piątki na miękkiej. Myślę, że sztywna sztanga mocno osłabia takie ćwiczenie jak MC, stąd wynik poniżej oczekiwań.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cd. dyskusji z budowania masy mięśniowej po czterdziestce

Następny temat

Dziennik treningowy .Wzrost siły w systemie 5x5

Kreatyna niszczy cały organizm! - według francuskich instytucji

Chałwy - porównanie okiem dietetyka

Klaudia Mincewicz - ocena sylwetki

Zastój w wynikach treningowych, jak go pokonać?

Która kasza jest najlepsza? Porównanie okiem dietetyka

Śmierci i kontuzje w sporcie

Czy białko „z proszku” jest bezwartościowe?

GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - wyniki I dnia