SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF przykładowe diety i pytanie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 565
Witam ( 17lat, 77kg, 177cm wzrostu)
Mam pytanie odnośnie intermittent fasting
Czytam cały czas jakieś tematy,poradniki i nadal nw jak tą dietę idealnie skomponować.
Jem 4-5 posiłków dziennie i czy chodzi o to żebym sobie te 5 posiłków ..skompresował,, w 2 i zjadł je w okresie 8-6 wtedy kiedy nie mam postu ? Czy może na IF mam jeść całkowicie inne produkty? Czy całkowicie zmienić rozkład makroskładników ?
Dodam że jestem na redukcji dietę jak już wcześniej napisałem mam na 4-5 posiłków na 2100kcal (2400 podstawowe zapotrzebowanie)
Dodam że chcę spróbować tą dietę ponieważ są prawie wakacje i mało czasu spędzam w domu tudzież 4-5 posiłków i myślenie o nich sprawia mi pewien problem
Mam jeszcze jedno pytanie czy moglibyście mi podrzucić przykładowe diety na IF bo sam nie mogę znaleźć.

Zmieniony przez - xentisek6 w dniu 2014-06-26 13:04:02

Zmieniony przez - xentisek6 w dniu 2014-06-26 13:05:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Ilość posiłków jest nie ważna, ważne jest okno. Ustalasz sobie że np jesz od 12 do 20, trening wykonujesz najlepiej na czco a godzinę później zaczynasz jeść albo po malutkim posiłku.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na obóz piłkarski

Następny temat

Trening Dieta na Mase???

WHEY premium